70 zł za polecenie znajomemu Totolotka

Podobnie jak większość legalnych bukmacherów funkcjonujących obecnie na polskim rynku tak i Totolotek posiada w swojej ofercie system polecający i trzeba przyznać, że pod kilkoma względami jest to system atrakcyjniejszy od wielu konkurencyjnych podmiotów, które działają na rynku zakładów wzajemnych przez internet.

poleć znajomego w totolotku bonus
Totolotek oferta darmowych bonusów

Polecam znajomemu Totolotka i odbieram bonus

Jeśli zdecydujemy się polecić bukmachera swojemu znajomemu i on zarejestruje się jako nowy klient z naszego polecenia a następnie dokona depozytu na 200 złotych i postawi przynajmniej jeden zakład po kursie 2,00 to osoba polecająca będzie mogła liczyć na bonus w wysokości 70 złotych. Dotychczas taką uśrednioną kwotą jaką większość bukmacherów decydowało się nagradzać za polecenie było 50 zł (np. STS i Etoto), jak więc widać Totolotek poszedł nieco dalej.

Choć zaznaczyć tutaj z kolei trzeba, że 70 złotych otrzymuje tylko osoba polecająca, osoba polecana natomiast ma jedynie możliwość skorzystania z pakietu startowego (bonus 100% do 1000 złotych od pierwszej wpłaty i 20 złotych w formie  freebetu za rejestrację). Z drugiej strony tą drobną niedogodność rekompensuje z kolei fakt, że bukmacher Totolotek nie ma ograniczenia jeśli chodzi o liczbę znajomych jaką możemy polecić podczas gdy kilka podmiotów działających w branży decyduje się na różnego rodzaju limity (np. 10 osób w Etoto).

W Totolotku możemy śmiało polecić nawet 100 osób i za każdą, która spełni rzecz jasna warunki promocji (zarejestruje się z zaproszenia oraz dokona depozytu na minimum 200 złotych i zagra przynajmniej jeden kupon) otrzymamy 70 złotych bonusu.

Otrzymany bonus podlega warunkom obrotu i tutaj trzeba kolejny raz pochwalić Totolotek, ponieważ bynajmniej nie są one wygórowane – wystarczy postawić jeden zakład/kupon z kursem 2,00 by w razie wygranej cieszyć się ze środków zaksięgowanych na głównym koncie.

Bukmacher

W rankingu najlepszych bukmacherów biorą udział wyłącznie legalni bukmacherzy, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów.
Back to top button