Analiza bukmacherska – jak ją wykonać? Poradnik bukmacherski 2021

Wykonywanie poprawnej analizy bukmacherskiej często wiąże się z tym, że trzeba wziąć pod uwagę bardzo wiele czynników, ale również mieć odpowiednie doświadczenie, oraz wiedzę. Jednakże jeśli nie masz o tym żadnego pojęcia, to zaraz dowiesz się, od czego zacząć!

Analiza bukmacherska – jak ją wykonać? Poradnik bukmacherski 2021

Zacznij od sprawdzania wysokości kursów bukmacherskich

W pierwszej kolejności, próbując wykonać własnoręcznie analizę bukmacherską, zwróć uwagę na kursy oferowane przez firmy bukmacherskie. Bukmacherzy ciągle aktualizują kursy, dlatego też jeśli chcesz trafić na najlepszy kurs, to musisz sprawdzić interesujące nas opcje zakładów u kilku bukmacherów, a najłatwiej jest skorzystać z narzędzia do porównywania kursów. Kolejnym kryterium jest rentowność danego zakładu. Jeśli uważamy, że wygrana może być dla nas zadowalająca, powinniśmy monitorować wahania kursów u wybranych przez nas bukmacherów.

Tak samo, spadek kursów na dane wydarzenie wskazuje, że wielu ekspertów uważa, że dana opcja zakładu jest do pewnego momentu opłacalna – ponieważ spadek oznacza, że firma chce sobie zrekompensować potencjalne straty i dlatego zmniejsza kursy, jednocześnie zwiększając szanse przeciwnej opcji w tym zakładzie. Oczywiście musimy być wyczuleni na tę sytuację, ponieważ bukmacherzy są zwykle sprytni – ale pamiętaj, aby nie posuwać się za daleko, ponieważ na forach bukmacherskich bardzo często można znaleźć takie historie, gdzie gracze przyznają, że po pewnych korektach kursów może się okazać, że zakłady, które są opłacalne, nagle przestają takie być.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Sprawdzaj tabele!

Aby dobrze zrozumieć daną sytuację podczas analizowania danej kategorii sportowej (bądź też ligi), musimy nie tylko sprawdzić aktualną pozycję wybranej przez nas drużyny w tabeli. W większości przypadków idealna sytuacja jest taka, że jedna drużyna walczy o wszystko (awans, wyjście z eliminacji itp.), Podczas gdy zawodnicy drugiej drużyny nie muszą nawet się o to martwić, bądź też uznają to za czystą formalność. Wtedy musimy szybko znaleźć takie zdarzenia, ponieważ im szybciej przeanalizujemy i postawimy na nie zakład, tym większe są nasze szanse na sukces! W przeciwnym razie legalny bukmacher szybko zmieni kurs – i masz wtedy po dobrym zakładzie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zadbaj o prowadzenie własnych statystyk

Bez statystyk trudno sobie wyobrazić dobrą analizę danego zdarzenia. Każdy zawodowy gracz powinien zwrócić uwagę na ligę, którą jest zainteresowany, bo w końcu gdy masz nielimitowany dostęp do Internetu, nie powinno to być zbyt trudne. Patrząc na historię poprzednich sezonów, najlepiej przyjrzeć się powtórkom tych gier. Oczywiście tego typu praca wymaga poświęcenia i czasu, ale zapewniamy, że na dłuższą metę przyniesie Ci sukces. Mówiąc o drużynie, którą chcesz, upewnij się, że nie jest to Twoja ulubiona drużyna, ponieważ wiele osób ignoruje potencjalne potknięcia swoich ulubionych zespołów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button