Aplikacja na smartfony STS

Nie da się ukryć że legalny bukmacher STS to jeden z tych najlepszych, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie w naszym kraju. Nie musicie w to wierzyć, ani w nasze słowa, wystarczy iż sprawdzicie aktualne rankingi bukmacherów, to mówi samo dla siebie. Aby nadal być na topie, STS stara się również cały czas ulepszać swoją ofertę, nie inaczej jest w wypadku mobilnego obstawiania. Ale czy aplikacja na smartfony STS jest godna waszej uwagi?

Aplikacja na smartfony STS

Popularność aplikacji mobilnych

W  latach, dwudziestych XXI wieku (tak, wreszcie możemy to powiedzieć) to właśnie aplikacje mobilne na smartfony cieszą się największą popularnością wśród graczy. Trudno się temu dziwić, bo przecież dzięki grze przez telefon możemy obstawić dowolny zakład i to wszędzie tam, gdzie tylko mamy zasięg. Aplikacja mobilna STS dostępna jest oczywiście za darmo, można ją pobrać z oficjalnej strony bukmachera STS.

Kursy w STS

Kurs to dla wielu typerów element decydujący o tym, czy warto utworzyć konto u danego bukmachera. W przypadku STS marże bardzo porównywalne do konkurencji, czyli równe na wszystkie dyscypliny. To nic dziwnego, w końcu marże bukmacherów mają ogromny wpływ na wysokość kursów. Im niższa prowizja jest pobierana przez danego bukmachera, tym wyższe kursy graczy.

A co jeśli chcemy sobie po prostu pogadać?

Każdy, kto posiada aplikację oraz konto w STS, może korzystać z czatu, który jest dostępny w bardzo wygodnej, przejrzystej formie i pozwala nie tylko na prowadzenie dyskusji, ale również na dzielenie się kuponami. Dyskusja z innymi graczami to świetna opcja, z racji tego że mamy wtedy możliwość, aby porozmawiać o konkretnych spotkaniach sportowych, poczytać o strategiach innych osób, a także dowiedzieć się o bonusach bukmacherskich, ale też nie tylko. Czat w aplikacji STS działa całą dobę, jednakże naturalnie powinniśmy pamiętać o tym, że o wiele mniej osób będzie chętnych na rozmowę o tej przysłowiowej drugiej nad ranem niż na przykład o siódmej po południu.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

STSpay – prawie natychmiastowo wypłacane pieniądze

Jako jeden z najlepszych bukmacherów STS oferuje również usługę zwaną STSpay, dzięki której możemy otrzymać pieniądze które wygraliśmy na nasze konto bankowe nawet w przeciągu kilku minut. To rzadkość, by tego typu opcja działała tak, jak powinna, ale w przypadku bukmachera STS naprawdę nie ma na co narzekać. Przez aplikację mobilną STS możemy zarówno zlecać ekspresowe wypłaty, jak i dokonywać depozytów na nasze konto. Oprócz powyższego, warto jest również  wspomnieć jeszcze o kilku dodatkowych funkcji aplikacji mobilnej STS.

Chodzi nam tu na przykład o :

– możliwość logowania się na aplikację mobilną za pomocą odcisków palców

– powiadomienia ,,push” – o wszystkim co nas interesuje otrzymujemy stosowne informacje przy pomocy odpowiedniego powiadomienia.

– usługę ,,Cash-Out” – pozwala nam ona wypłacać wygrane jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich meczów z danego kuponu

Bonus na start STS

W STS możemy dostać za darmo aż 29 złotych bez depozytu do wykorzystania na obstawianie zakładów. Aby skorzystać z tej promocji, podczas rejestracji na stronie www.sts.pl trzeba wpisać kod rejestracyjny o nazwie “BETONLINE“. Gdy to uczynimy, po aktywowaniu konta środki w sposób automatyczny znajdą się na naszym koncie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button