Betclic zakłady bukmacherskie przez internet

Betclic to firma bukmacherska, której początki sięgają 2005 roku. Swego czasu była również niezwykle popularna w naszym kraju. Sytuacja zmieniła się diametralnie w 2017 roku, kiedy doszło w Polsce do znowelizowania ustawy antyhazardowej. Taki obrót spraw spowodował, że Betclic zdecydował się opuścić polski rynek. Tysiące graczy z Polski musiało skorzystać z oferty innych bukmacherów lub zaprzestać obstawiania zakładów. Na szczęście, Betclic szybko zdecydował się na rozpoczęcie działań mających na celu powrót na polski rynek.

betclic w polsce 2019
Zakłady bukmacherskie w Polsce – Betclic legalnym bukmacherem online

Betclic 2019 w Polsce!

I tak też się stało – w dniu 26 września 2018 roku dzięki spółce-matce Betclic, czyli BEM Operations Limited, udało się zrealizować powrót na polski rynek poprzez uzyskanie licencji od Ministerstwa Finansów. Licencja pozwala na świadczenie w Polsce usług bukmacherskich w sposób w pełni legalny.

Każdy zakład bukmacherski, który chce działać w Polsce, musi taki dokument uzyskać. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje z historii zakładów bukmacherskich Betclic oraz pokrótce opisujemy najważniejsze elementy oferty. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Betclic – krótka historia bukmachera 

Historia tego niezwykle popularnego bukmachera się 2005 roku. Wówczas Francuz, Nicolas Beraud zdecydował się razem ze swoim współpracownikiem otworzyć małą firmę. Początkowo jego wkład własny wynosił 3 miliony euro. Dzięki sprawnemu zarządzaniu i odpowiedniemu wyczuciu oczekiwań klientów, firma szybko podbiła rynek zachodnich zakładów bukmacherskich.

sts darmowy bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzy lata po rozpoczęciu działalności Nicolas Beraud zdecydował się sprzedać swoją firmę. Za 75% swoich udziałów otrzymał ogromną kwotę 50 milionów euro! W tej chwili Betclic to potężna marka, która swoją popularność po powrocie odbudowuje również w Polsce. Betclic ma siedzibę na Malcie oraz na Gibraltarze. Czy popularność Betclic związana jest z wyjątkowo atrakcyjną ofertą? Sprawdźmy to.

Jakie są bonusy powitalne w Betclic? Oferta dla nowych graczy 

Betclic tak samo jak inni bukmacherzy ma dla swoich nowych klientów przygotowaną ofertę specjalną. W Betclic jest ona trochę skromna. Spotyka się to z negatywnymi opiniami wśród typerów, którzy znają się na uwarunkowaniach rynku bukmacherskiego. Betclic z całą pewnością powinien tę ofertę dopracować. Zatem co do zaproponowania nowym graczom ma ten bukmacher?

Główny bonus powitalny to cashback w wysokości 200 złotych, czyli typowy bonus przyznawany przy pierwszym depozycie. Zasady tej promocji są niezwykle proste – jeśli obstawimy pierwszy kupon na kwotę minimum 200 złotych i przegramy, i tak otrzymamy na nasze konto u bukmachera zwrot postawionych środków. Niestety, nie jest to oferta, która mogłaby równać się z bonusami powitalnymi u gigantów polskiego rynku bukmacherskiego.

W gruncie rzeczy zalicza się ona do tych najmniej atrakcyjnych. Jeśli zakładom bukmacherskim Betclic zależy na tym, by stale poszerzać grono zarejestrowanych użytkowników, powinien znacząco przemodelować ofertę bonusów powitalnych.

Promocje dla stałych graczy w Betclic 

Stali gracze mogą liczyć na znacznie lepsze oferty w Betclic Polska. Mowa tutaj chociażby o bardzo interesującej promocji pod nazwą Lepsze Kursy. Polega ona na tym, że każdego dnia na witrynie głównej tego popularnego bukmachera pojawia się lista zakładów, która posiada zwiększone kursy. Jest to zatem doskonała okazja na to, by w łatwy sposób podbijać kursy znajdujące się na kuponie. Jest to oferta bardzo podobna do tych, które mają inni bukmacherzy, np. Super Oferta lub Hit Dnia. Osoby, którym zależy na dużych zyskach w bukmacherce, z całą pewnością powinny się nią zainteresować.

Zaproś znajomego

Kolejna z atrakcyjnych promocji Betclic. Jej zasady także są banalnie proste – jeśli zaprosimy do Betclic swoich znajomych, i rozpoczną oni grę, możemy uzyskać od bukmachera nawet 100 złotych ekstra. Jest to oferta, której nie powstydziłby się żaden bukmacher. Istnieje jednak jeden poważny mankament tej promocji – nowo zarejestrowani użytkownicy nie otrzymują w niej żadnych profitów. Betclic powinien nad tym popracować. 

Bukmacher

W rankingu najlepszych bukmacherów biorą udział wyłącznie legalni bukmacherzy, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów.

Bukmacherzy online

Back to top button