Bonus cashback, czyli zakład bez ryzyka. Co to takiego?

Cashback jest jedną z bardziej popularnych promocji bukmacherskich. Wielu bukmacherów oferuje swoim graczom lub przyszłym potencjalnym klientom różnego rodzaju promocje. W ten sposób chce ich zachęcić do obstawiania zakładów bukmacherskich. Zakład bez ryzyka jest jednym z form bonusów, z jakim spotkamy się u bukmachera. Bonus Betclic na start dla nowych graczy oferuje najwyższy cashback na rynku. 

Bonus cashback, czyli zakład bez ryzyka

Cashback, czyli bezpieczny zakład 

Jeżeli dopiero zaczynamy swoją przygodę z bukmacherką, dobrze jest poznać podstawowe zagadnienia i terminy bukmacherskie. Przydatne będzie również zrozumienie nazewnictwa bonusów. Dla przykładu cashback nazywany jest również zakładem bez ryzyka. Po samej nazwie bonusu możemy się zorientować na czym polega. Gracz nie straci swoich pieniędzy na kuponie z cashbackiem. Cashback daje możliwość postawienia kuponu bez ryzyka utraty pieniędzy. W przypadku kiedy zakład okaże się przegrany, postawione pieniądze wracają na konto gracza. 

Kiedy można dostać cashback? Jak odebrać cashback? 

Bonus cashback, czyli zakład bez ryzyka, często występuje w ramach oferty powitalnej dla nowych graczy. Bonusy powitalne zawierają zestaw różnego rodzaju promocji. Ich zadaniem jest przyciągnąć uwagę gracza i zachęcić go do rejestracji w serwisie bukmacherskim. W przypadku odbioru bonusu na start należy pamiętać, by potwierdzić zgodę na otrzymanie promocji podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Niektórzy bukmacherzy wymagają podania specjalnego kodu promocyjnego, który nie tylko odblokowuje promkę, ale często zwiększa jej wartość całkowitą. 

Aby upewnić się, że na pewno promocja zostanie przyznana, polecamy przeczytać regulamin promocji. W niektórych przypadkach bukmacherzy określają, jaki jest dolny i górny limit pierwszej wpłaty, by móc odebrać bonus. Jeśli gracz wpłaci za mały depozyt, promocja może nie zostać przyznana. Ponadto promocje typu cashback są również oferowane jako promocja czasowa z okazji ważnych wydarzeń ze świata sportu. Odbiór bonusu jest wówczas bardzo prosty, wystarczy podążać za ustaleniami bukmachera w regulaminie. 

Obrót bonusem cashback 

W zależności od regulaminu promocji, jaki ustala bukmacher, pieniądze z bonusu cashback mogą zostać przelane na konto depozytowe lub bonusowe. Jeżeli środki trafią na konto bonusowe, aby je wypłacić, należy wykonać obrót, czyli postawić w zakładach kwotę otrzymanej promocji określoną ilość razy. Z wymaganym obrotem bonusu na pewno zetknie się każdy, kto obstawia zakłady i chciałby skorzystać z dostępnych promocji bukmacherskich.

Warunki obrotu bonusem cashback 

Pamiętajmy o tym, że bukmacherzy celowo komplikują regulaminy oferowanych przez siebie promocji. Trudne zasady obrotu bonusem to korzyść dla bukmachera. Gracze, którzy nie spełnią warunków obrotu bonusem, tracą go, a więc pieniądze wracają do bukmachera. W jaki sposób rozróżnić trudne zasady obrotu od prostych? W regulaminie promocji mogą się znaleźć wzmianki m.in. o: 

  • limicie czasu na wykonanie obrotu, 
  • ile razy należy obrócić bonus,
  • wymaganej liczbie zdarzeń na kuponie,
  • minimalnym kursie zdarzenia i kuponu do obrotu,
  • czy wymagany jest obrót środkami z bonusu, czy środkami bonusowymi wraz z depozytem.

Bukmacher

W rankingu najlepszych bukmacherów biorą udział wyłącznie legalni bukmacherzy, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów.

Bukmacherzy online

Back to top button