Bonusy bez depozytów do bukmacherów

Bonus bukmacherski bez potrzeby składania depozytu to marzenie każdego gracza bukmacherskiego. Niestety, rzadko który bukmacher oferuje nam taką możliwość. Są jednak pewne wyjątki na polskim rynku. Zaraz zobaczymy, co dostaniemy od polskich bukmacherów w tej dziedzinie

bonus bukmacherski bez depozytu
Gdzie najlepsze bonusy bukmacherskie bez depozytów

Bonusy bez depozytu

Niektórzy bukmacherzy online pozwalają otrzymać bonus bukmacherski bez potrzeby wpłacania pieniędzy. Takie bonusy bez depozytów są bardzo korzystne dla nowych graczy zakładów sportowych.

Pierwszym z takich bukmacherów jest Totolotek. Dostaniemy u niego aż 20 złotych w postaci Freebetu. Wpisując kod dostępny na niektórych stronach bukmacherskich możemy zwiększyć ten bonus nawet do 30 złotych. Żeby otrzymać pieniądze na własność musimy obrócić je 3 razy na kuponach o minimalnym kursie 2.5

etoto freebet
Now freebet od Etoto

Fortuna również oferuje nam bonus na start w postaci darmowego zakładu. Po rejestracji otrzymujemy 1400 punktów FKP, które odpowiadają kwocie 10 zł i możemy stawiać za ich pomocą zakłady. Żeby otrzymać ten bonus należy wpisać kod bonusowy BETONLINE przy rejestracji.

Bukmacher LVBet przyznaje bonus bez depozytu właścicielom karnetów jednej z drużyn, którą sponsoruje, czyli na mecze Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Wisły Kraków. Dostają oni aż 50 złotych na grę. Niestety otrzymają go tylko właściciele karnetu. Pozostali mogą otrzymać 30 złotych po wpisaniu kodu promocyjnego przy rejestracji. 

Kody promocyjne

U bukmachera STS każdy gracz otrzymuje na start 29 złotych. Wystarczy tylko przy rejestracji wpisać kod BETONLINE. Żeby otrzymać te pieniądze na własność trzeba obrócić ją 3 razy na kuponach o kursie co najmniej 1,91. Bukmacher STS ten bonus bez depozytu oferuje przez cały rok.

Jak widać, u polskich bukmacherów nie otrzymamy zbyt wielkich bonusów bez wpłaty. Nie ma co jednak wybrzydzać, gdyż zawsze lepiej otrzymać jakieś pieniądze, niż ich nie dostać. Co jakiś czas jednak zdarzają się nowe promocje bukmacherskie, zwłaszcza gdy bukmacherzy walczą o klienta.

Może się okazać więc, że już niedługo na polskim rynku zacznie się walka o graczy, którzy będą korzystać z aplikacji mobilnej, a nie ma lepszej opcji niż zaoferowanie swoim klientom pieniędzy za darmo. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że niebawem się to ziści.

Bukmacher

W rankingu najlepszych bukmacherów biorą udział wyłącznie legalni bukmacherzy, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów.
Back to top button