Bukmacher Lvbet – my polecamy tylko najlepszych!

Rozwijająca się branża bukmacherska, stale poszerza swoją bazę firm, przedsiębiorstw, jak również samych graczy i użytkowników. Wybór ulubionego operatora uzależniony jest od wielu czynników, a oferowane usługi dostosowywane do wymagań i oczekiwań miłośników sportu. Przodującym i popularnym w rankingach bukmacherskich operatorem jest LvBet, który swoją działalność rozpoczął w 2016 roku. Jak wygląda działalność LvBet? Jaką bukmacher przedstawia ofertę? Jak wygląda proces rejestracji oraz odbioru bonusu powitalnego? Na te i inne pytania odpowiedź znajduje się w poniższym artykule.

Bukmacher Lvbet – my polecamy tylko najlepszych!

Działalność Lvbet – czyli piątka z plusem (w naszej opinii)

Przedmiotem działalności firmy jest zawieranie zakładów wzajemnych pomiędzy firmą a klientami. Zakłady te działają na zasadzie umów wzajemnych z osobami fizycznymi. Kupony można konstruować i potwierdzać w stacjonarnych punktach i salonach, jak również na łamach internetowego serwisu. Oprócz standardowej działalności LvBet jest również sponsorem polskich klubów sportowych oraz współpracuje z organizacją FAME MMA. 

Oferta legalnego bukmachera lvbet

LvBet to operator, który stale poszerza swoją ofertę, dostosowując ja do potrzeb i oczekiwań graczy. Na łamach serwisu widoczne są zmiany grafiki, jak również rozbudowanie niektórych działów i usług. Wśród najpopularniejszych propozycji można wyróżnić wiele ciekawych dyscyplin sportowych, a także możliwość sprawdzenia się w zakładach na żywo, e – sportach czy sportach wirtualnych. Wśród najbardziej pożądanych dyscyplin sportowych można znaleźć:

–  piłkę nożną,

– koszykówkę,

– siatkówkę,

Oferta operatora obejmuje również możliwość obserwacji i śledzenia przebiegu i wyników poszczególnych wydarzeń oraz korzystanie z precyzyjnie przygotowanych promocji czy innych narzędzi. Propozycje bukmachera uzupełnione są o wysokie i dostosowane kursy i stawki, jak również wygodne i proste wymagania obrotu środkami bonusowymi. 

Rejestracja i pakiet powitalny – czyli to co…. Gracze lubią najbardziej? 

LvBet dołączył do innych przodujących bukmacherów  i stworzył możliwość  utworzenia szybkiego, niepełnego konta nazywanego kontem tymczasowym. Konto to stwarza takie same możliwości jak pełne konto osobiste – jedynie bez możliwości wpłat i wypłat zgormadzonych środków. Aby przejść z konta tymczasowego na stałe należy podać numer konta oraz wgrać zdjęcie dowodu osobistego. Po pełnej rejestracji należy poczekać na akceptację operatora, a następnie w pełni korzystać z wszelkich usług. 

Podczas rejestracji – zarówno konta tymczasowego, jak i stałego – możliwy jest odbiór przygotowanych bonusów powitalnych. Wpisanie w odpowiednie miejsce  kodu bonusowego uprawni nowego gracza do zdobycia:

– dwa bonusy od depozytu – pierwsza wpłata powyżej 50 zł – podwojenie depozytu, druga wpłata – dodatkowo 50% od depozytu,

– bonus bez depozytu do 20 PLN,

– darmowy zakład – 50 PLN,

Ponadto operator oferuje wiele promocji tymczasowych dla stałych graczy, jak również program lojalnościowy dla aktywnych. 

Aplikacja mobilna, obsługa klienta, wpłaty i wypłaty bla. Bla. Bla. Z resztą przeczytajcie sami!

LvBet stworzył komfortową oraz przejrzystą bukmacherską aplikację mobilną, dzięki której istnieje możliwość śledzenia wydarzeń i konstruowania kuponów z każdego poziomu na odbiorniku mobilnym – telefonie, tablecie. Aplikacja zapewnia możliwość uiszczenia szybkiej wpłaty, a także ustawienia powiadomień czy alertów.

Atutem operatora jest również sprawna i fachowa pomoc i obsługa klienta,  która udziela wielu trafnych i profesjonalnych porad. 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button