Covid-19 znowu atakuje – jak na to zareagują bukmacherzy?

No I stało się, tak jak wszyscy przewidywali. Po otwarciu szkół, fala koronawirusa rozlała się na cały kraj. Powoli nawet I bukmacherka zaczyna się chwiać, dlatego też dziś opiszemy ci to, co to oznacza dla ciebie – jako gracza zakładów bukmacherskich.

Covid-19 znowu atakuje – jak na to zareagują bukmacherzy?

Bukmacherzy będą podwyższać marże

Można powiedzieć, że każde miejsce, w którym bukmacher udostępnia swoje zakłady musi spełniać normy sanitarne, czyli zachowywać odległość 2 metrów od każdego klienta, nie wspominając o obowiązku wietrzenia i dezynfekcji całego sprzętu i przedmiotów, z którymi klienci mogą się zetknąć. Są to również pieniądze, które buk traci zamiast zarabiać. Jeśli chodzi o notowania online, to wystarczy wspomnieć, że nawet niektórzy bukmacherzy znowu zawieszą swoją działalność. Tak naprawdę cały świat znowu zwalnia, nie mówiąc już o tym, że przez kilka następnych lat trudno będzie nam wyjść z tych covidowych kłopotów. Wróćmy jednak do tematu bukmacherów.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Koniec pandemii

Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła, że pandemia zakończy się przed końcem 2021 roku. Opierają się one na fakcie, że „hiszpańska grypa”, która rozpoczęła się ponad sto lat temu, również trwała tak długo. Możesz się jednak zastanawiać – co to ma wspólnego z zakładami sportowymi? to jest bardzo proste. Przykładowo, im mniej osób może uczestniczyć na stadionie, tym mniej okazji do organizacji jakiegoś dużego wydarzenia sportowego, co oznacza większe straty dla drużyny, nie mówiąc już o braku sprzedaży biletów na stadion, brak transmisji ostatecznie równa się brakowi zakładów bukmacherskich na sport. Krótko mówiąc, wszyscy przegrywają, nikt nie zyskuje, a poza tym cena wszystkiego wzrosła.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gorsze promocje

Bukmacher będzie próbował nadrobić stracone miesiące, zwykle zwiększając marże lub zmieniając zasady promocji, co jeszcze bardziej utrudni wygrywanie na zakładach bukmacherskich, nie wspominając o wypłacie premii za wygrane. Tak, jeśli absolutnie nie zależy nam na wygranej lub po prostu gramy w „zabawę”, to praca, którą wykonujemy, nie będzie miała większego znaczenia. No może poza tym, że nasza ulubiona drużyna może nie grać w tym okresie, bo przecież największe sezony sportowe, takie jak na piłkę nożną, powoli dobiegają końca. Dlatego też nie powinniśmy nastawiać się na to, że któryś bukmacher zaoferuje jakieś łatwe do wygrania bonusy, ponieważ tak naprawdę jest to całkiem nierealne. Nic w końcu dziwnego, ponieważ każdy przecież chce zarobić, a nikt nie chce tracić, prawda? Dlatego też nie zdziw się, kiedy nie będziesz w stanie znaleźć jakichś ciekawych promocji, które przyniosą ci duże zyski z danego zakładu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button