Czy piłka nożna jest łatwym sportem do obstawiania dla początkujących?

Piłka nożna jest znanym i uwielbianym przez wielu sportem (według Polaków również uznawana jako ,,sport narodowy”) co może wywołać zdziwienie osób postronnych, z racji tego, że skoro akurat ten sport jest naszym ,,ulubionym” sportem, to dlaczego nie odnosimy w nim żadnych sukcesów od ponad trzydziestu lat? Jest to fenomen o tyle zastanawiający, z racji tego że nasze inne sporty, takie jak siatkówka czy piłka ręczna posiadają nawet składy rezerwowe, które dosłownie robią z przeciwników taką sieczkę, jak dywizjon 303 z Niemców w bitwie o Anglię, a mimo to sporty te są mocno ignorowane przez media i fanów. No dobrze, ale czy piłka nożna jest łatwym sportem do obstawiania dla początkujących?

Czy piłka nożna jest łatwym sportem do obstawiania dla początkujących?

Obstawianie piłki nożnej – łatwizna czy ,,nie da rady panie”?

Dlaczego większość osób obstawia piłkę nożną u bukmacherów? – odpowiedź na to pytanie nie jest skomplikowana, ba, jest ona banalnie prosta. Przede wszystkim, piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na całym świecie. Jest sportem globalnym, a co za tym idzie, mnóstwo osób interesuje się tym sportem, i na bieżąco śledzi rozgrywki (niekiedy nawet międzynarodowe). Pośród nich są oczywiście osoby które oprócz interesowania się tym sportem obstawiają zakłady bukmacherskie (i nie tylko na ten sport!). Piłka nożna wzbudza ogromne emocje w prawie każdym kraju, a w Polsce, jest naszym (pożal się Boże) sportem narodowym.

Chyba w całej Europie, każdy w dzieciństwie miał do czynienia z piłką nożną. Stąd też w dorosłym życiu, wielu graczy uważa się za znawców i fachowców od piłki nożnej, bo przecież kiedyś w nią sami grali. Łatwiej obstawiać wyniki dyscyplin, w których mamy własne doświadczenie niż sportów, które znamy jedynie z telewizji.

Kolejna kwestia – sezon ,,otwarty” przez cały rok!

Drugim czynnikiem, sprawiającym że obstawianie zakładów na piłkę nożną jest łatwe jest to, że obecnie sezon rozgrywek futbolowych trwa cały rok, a ponieważ dobre firmy bukmacherskie mają w ofercie zakłady na praktycznie wszystkie ligi świata, umożliwia to zawieranie zakładów na piłkę nożną przez cały rok. Spory wpływ na to, że piłka nożna jest tak łatwa w typowaniu ma również ogromna ilość zakładów dodatkowych na jedno zdarzenie.

Dla przykładu mecz Bayern Monachium z Realem Madryt oprócz standardowego zakładu: zwycięstwo remis porażka, mamy wygenerowanych nawet do pięćdziesięciu zakładów dodatkowych. Począwszy od typów na ilość bramek w meczu, skończywszy na możliwości obstawienia większej liczby rzutów z autu czy ilości spalonych. Również przez to futbol jest tak atrakcyjny dla graczy. Co więcej, typerzy grający online, mogą obstawiać wyniki zdarzeń na żywo. W ofercie „live” praktycznie u wszystkich bukmacherów najwięcej jest piłki nożnej, a co za tym idzie, większość obstawia właśnie tę dyscyplinę. Piłka nożna jest sportem wysoce nieprzewidywalnym, co wywołuje u graczy dodatkowy dreszczyk emocji. Chociaż według nas i tak jest to sport, który jest dość łatwy do obstawiania, dlatego polecamy go również i początkującym typerom zakładów bukmacherskich!


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button