Czy warto korzystać z typów innych typerów?

Są typerzy, którzy z różnych powodów grają typy innych. Czy ma to jednak sens? Jak wybrać dobrych graczy? Na jakie statystyki trzeba zwracać uwagę? Gdzie można szukać gotowych typów? Jaką jeszcze rolę mogą odgrywać takie analizy – lub same wskazania – od innych użytkowników legalnie działających zakładów bukmacherskich?

typy bukmacherskie
Skąd brać dochodowe typy bukmacherskie?

Jak wyselekcjonować dobrych typerów?

Taka postawa będzie miała sens tylko wtedy, kiedy wybierzecie skutecznie grających zawodników. Na internecie są rozmaite fora, gdzie ludzie piszą swoje analizy. Trzeba uwzględniać skuteczność procentową, a także zysk netto (liczony w odpowiednich jednostkach). Należy analizować, czy dany zawodnik specjalizuje się w jednej dyscyplinie, czy może gra wszystko, jak popadnie. O wiele lepszy jest ten pierwszy wariant.

Dobrze jest sprawdzić, jak wygląda stosunek oddanych typów do trafionych. Niektórzy zawodnicy trafią na przykład kilka remisów i są bardzo wysoko w ogólnej klasyfikacji. Czy to jednak oznacza, że są to gracze o wysokiej jakości? Niekoniecznie. Być może mieli po prostu sporo szczęścia. Jeśli już ktoś ma zamiar zdecydować się na typy od innych, to warto przeczytać dołączoną analizę. Wtedy można zobaczyć, jakie czynniki zostały uwzględnione. Jeśli ktoś nie podaje żadnych konkretnych argumentów, to raczej korzystanie z jego pomocy na dłuższą metę nie wyjdzie wam zbyt dobrze.

Sprawdź ranking bukmacherów i zobacz jacy legalni bukmacherzy online są najlepsi w Polsce.

Najlepiej zdecydować się na osoby, które grają maksymalnie 2-3 dyscypliny sportowe, takich znajdziemy na stronach, które mają swoją ligę typerów. Poza tym tacy gracze powinni mieć dobry wskaźnik procentowy odnoszący się do typów oddanych i trafionych. Bardzo ważnym parametrem jest yield. Pokazuje on, czy grając typy danego gracza można na dłuższą metę zarobić czy wręcz przeciwnie.

Gdzie szukać dobrych typów?

Dostęp do informacji dotyczących zakładów bukmacherskich jest dużo łatwiejszy niż kilka, kilkanaście lat temu. Warto z tego korzystać. Jest wiele serwisów internetowych, które zamieszczają gotowe typy wraz z analizami. Warto je dokładnie przeczytać, aby mieć pewność, że dana osoba rzeczywiście zna się na konkretnej dyscyplinie.

„Ja korzystam z serwisów typu betonline.net.pl, na którym najlepsi w Polsce eksperci typują i analizują setki wydarzeń sportowych. Tamtejsza liga typerów również należy do najlepszych w Polsce, gromadzi topowych w naszym kraju typerów.” – opinia z forum dtypy.pl

Niektórzy piszą bowiem wszystko, co przyjdzie im na myśl, aby tylko powstało kilka, kilkanaście zdań analizy. Takie lanie wody do niczego jednak nie prowadzi. Jeśli ktoś ma konkretne argumenty, to po prostu je podaje. Na tej podstawie można ocenić danego zawodnika. Warto decydować się na popularne strony związane z zakładami bukmacherskimi. Na takich stronkach jest spora rywalizacja. Wtedy łatwiej o wyłowienie tak zwanych „perełek”.

Typy innych mogą być dobrym uzupełnieniem

Jeśli ktoś nie czuje się na siłach, to może korzystać z rad innych. Takie gotowe wskazania mogą być również znakomitym uzupełnieniem własnej analizy. Chcecie wytypować konkretne spotkanie koszykówki? Zdobyliście dużo informacji? Widzicie, że dobry zawodnik, który posiada spory yield, też przeanalizował ten mecz?

Warto przeczytać jego analizę, aby być może dowiedzieć się jeszcze kilku innych, ciekawych faktów, które pomogą wam obstawić najlepsze zdarzenia. Można zatem grać bez większego zastanowienia typy innych, ale także można z nich zrobić taki właśnie użytek.

Bukmacher

W rankingu najlepszych bukmacherów biorą udział wyłącznie legalni bukmacherzy, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów.

Bukmacherzy online

Back to top button