Czy warto obstawiać Boks online?

Obstawianie boksu to dość nietypowe zajęcie, z racji tego że mimo iż gale tak naprawdę zdarzają się w dość nieregularnych odstępach czasu, choć ostatnio z racji pandemii wirusa raczej szybko się nie odbędą, jednakże czy warto jest zacząć to robić, kiedy epidemia już minie? Tego dowiecie się za chwilę!

Czy warto obstawiać Boks online?

Zanim zaczniesz obstawiać – dowiedz się więcej o samych walkach!

Zanim zdecydujesz się wydać pieniądze na obstawianie zakładów bukmacherskich na boks, powinieneś się dowiedzieć jak w ogóle się obstawia zakłady bukmacherskie, a później pomyśleć, czy masz jakiekolwiek pojęcie na temat boksu. Jeśli masz już trochę doświadczenia w obstawianiu zakładów bukmacherskich, to dobrze, bo przyda się to nam również przy boksie.

Najlepszym startem w świat boksu będzie jeśli już w przeszłości uprawialiśmy jakiś sport z tym powiązany. To pomoże nam to w obstawianiu boksu, ponieważ będziemy w stanie przewidzieć pewne sytuacje, jeśli takowej wiedze jednakże nie mamy, to dobrym sposobem na uzyskanie brakującej wiedzy jest przeglądanie for bukmacherskich, bądź oglądanie samych starć początkowo bez obstawiania – przykładowo ostatnia walka KSI kontra Logan Paul – tylko najlepsi byli w stanie przewidzieć, że walka skończy się wygraną KSI, przez co wiele osób straciło na tym sporo pieniędzy.

Następne co powinniśmy uczynić, to analizowanie danego spotkania krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę działania naszych przyszłych faworytów. Następnym krokiem, po zdobyciu wiedzy i odrobiny doświadczenia – jest wykonywanie naszych pierwszych analiz sportowych. Po wykonaniu takowej, pozostaje nam już tylko obstawić zakład!

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Zadbaj o to, aby dowiedzieć się o zawodnikach jak najwięcej

Zanim obstawimy zakład powinniśmy wziąć pod uwagę to, jak spisywali się oboje zawodnicy w poprzednich walkach które były transmitowane na żywo, oraz jak reagują na spotkania o wysokim prestiżu. Jeśli jest to walka o tytuł, a nasz potencjalny faworyt zawsze świetnie się spisuje ,,w świetle reflektorów”, to możemy śmiało na niego obstawiać. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest to, co się działo się z naszym ulubionym zawodnikiem w czasie przygotowań do walki.

Na przykład, czy trenował przez cały zeszły miesiąc przed swoim wielkim dniem? Czy widziano go jak wychodził z klubu pijany, zamiast ćwiczyć? Wszystko, co daje wskazówki nam dotyczące ich potencjalnej formy jest warte uwzględnienia – dlatego też warto jest śledzić ich poczynania, z racji tego że może to wpłynąć na naszą finalną decyzję.

Bonus na start od STS

STS to bukmacher, który oferuje zakłady na boks. Dlatego też warto jest wziąć pod uwagę to, że pierwszy depozyt zrealizowany w STS można powiększyć nawet o kwotę 1200 złotych. STS daje wszystkim swoim nowym graczom sts kod promocyjny w wysokości 100% wpłaty do kwoty 1200 złotych. Jeśli zdecydujemy się na wpłacenie 900 złotych depozytu, to drugie 900 otrzymamy całkiem za darmo. Dlatego też przed postawieniem zakładu – sprawdź najnowsze bonusy bukmacherskie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button