Czy warto w jest w czasie kwarantanny obstawiać e-sporty?

Wolny czas w czasie kwarantanny większość z nas może spożytkować w dowolny sposób, jednakże oczywiście musimy zostać w domu. Jedni wykorzystują go w ten sposób, że leżą w łóżku ,,czterema literami do góry” i oglądają telewizję, bądź przeglądają internet, wówczas gdy inni wykorzystują ten czas na obstawianie zakładów na e-sport. Jednakże czy warto jest to robić?

Czy warto w jest w czasie kwarantanny obstawiać e-sporty?

Nuda w czasie kwarantanny

Świetnym pomysłem na spędzenie swojego wolnego czasu jest rozwijanie swoich pasji. Lubisz grać na komputerze? Oglądać sport? To zamiast leżeć przed telewizorem, po prostu zacznij obstawiać zakłady na e-sport. Wiadomo, pierwsza myśl jaka jest na początku to ,,nie chce mi się”, ale jeśli zaczniesz cokolwiek ze sobą robić (nikogo nie posądzamy o bycie leniwym), jesteśmy prawie pewni że poczujesz satysfakcję z samego chociażby faktu, że ruszyłeś/aś się z kanapy (bądź łóżka). Wiedza zdobyta z naszych pasji (na przykład z gier komputerowych) pozwoli nam na skuteczne typowanie wyników, ale zanim to zrobimy, powinniśmy przede wszystkim wiedzieć, czy posiadamy cechy dobrego typera.

Dlaczego akurat mamy takowe cechy posiadać? Powód jest bardzo prosty, ponieważ jeśli ich nie posiadamy, szansa na to że cokolwiek wygramy na zakładach bukmacherskich, jest bardzo niska, a nikt nie lubi przecież przegrywać, prawda?

Wiadomo, ciężko czasami jest nam się ruszyć z pod ciepłej kołdry, kiedy na zewnątrz pada deszcz a my mamy cały dzień wolny, lecz mimo wszystko warto jest wtedy wstać, poćwiczyć trochę i dopiero wtedy myśleć o leżeniu ,,czterema literami do góry”, z tego powodu że każdy, choć minimalny wysiłek fizyczny może nam się zwrócić z nawiązką. Oprócz tego wiedza na temat uprawianego sportu przyda nam się również w typowaniu wyników danej dyscypliny sportowej. Ale zanim jednak zaczniemy obstawiać, warto się zapoznać z rodzajami typów bukmacherskich. Zapytacie po raz kolejny ,,dlaczego?” Otóż odpowiedź jest prosta, można obstawiać, ale jeśli nie wiemy co obstawiamy, to jak chcemy cokolwiek wygrać?

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Czy zakłady na e-sport są dostępne w czasie kwarantanny?

Otóż w większości przypadków na szczęście są dostępne, z racji tego że jedyną różnicą jest to, że odbywają się one bez udziału publiczności, co pozwala na przeprowadzenie ich w miarę normalny sposób, poprzez transmisje online. Naturalnie większość turniejów takich jak IEM 2020 zostało przeniesionych na inny okres, bądź też całkowicie odwołanych, ale tutaj akurat nic nie możemy zrobić.

Relaks jest ważny

Każdy ma czasem ciężki tydzień i musi po tym jakoś odpocząć. Nawet sam Mojżesz miał czasem zły humor, (kiedy mu sandały się zepsuły) więc trzeba pomyśleć aby jakoś się zrelaksować. Nie chodzi tu też o spędzenie dnia przed telewizorem bądź komputerem, ponieważ jest to wtedy powtarzanie tego, co już robimy na co dzień. A skoro robimy to tydzień w tydzień, to już to nie działa jak wtedy, za pierwszym razem, prawda?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button