Dlaczego bukmacherzy przez pewien czas nie mogli oferować zakładów na mecze online?

Każdy gracz wie, że mecze online to tak naprawdę jedne z najbardziej dochodowych zakładów dla legalnych bukmacherów. Jednakże bukmacherzy przez pewien czas po prostu nie mogli ich oferować – jednym z powodów był naturalnie brak rozgrywek. Ale czy to jedyny powód, dla którego bukmacherzy wstrzymali swoją ofertę na mecze online na jakiś czas?

Dlaczego bukmacherzy przez pewien czas nie mogli oferować zakładów na mecze online?

Naturalnie jednym z powodów był koronawirus

A jakże, wielkie zaskoczenie, nieprawdaż? Niestety, ale COVID-19 spowodował, że przez okres jakichś czterech, pięciu miesięcy, nie było żadnych ciekawych rozgrywek do obstawiania u bukmacherów. Mecze online to były w większości powtórki, a na to bukmacherzy nie mogli oferować zakładów, ponieważ bezsensowne jest oferowanie zakładów na coś, czego już każdy zna wynik. Co ciekawe, niektórzy bukmacherzy nawet zawiesili swoją działalność, ponieważ zabrakło im możliwości oferowania właśnie tego typu zakładów. Jednakże czy był jeszcze jakiś inny powód?

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Niechęć trenerów do gry

Otóż to, mimo potwierdzonych badań specjalistów z europy, trenerzy nadal boją się wypuszczać ,,swoich chłopców” na boiska, ba nawet niektóre treningi się nie odbywają, ponieważ co rusz u któregoś piłkarza wykrywa się koronawirusa, a wtedy cały skład idzie na kwarantannę. Oczywiście niektóre bardziej odważne kluby prowadzą rozgrywki, jednakże nie są to zazwyczaj mecze takiego kalibru jak mistrzostwa europy – a raczej są to puchary ,,wewnętrzne” (czyli takie krajowe) przykładem może być tutaj ostatnie zwycięstwo Lewandowskiego. Jego zdjęcie z pucharem w łóżku pominiemy raczej milczeniem, ponieważ raczej nie przystoi tego komentować. Jako drobną uszczypliwość można uznać, że Lewandowski to najlepiej zarabiający Polak, który pracuje ,,za granicą”.

Jak sytuacja wygląda teraz?

Powoli tak naprawdę sytuacja zmienia się na lepsze. W przyszłym miesiącu Polska ma zacząć wydawać swoim obywatelom szczepionki własnej produkcji, jednakże według WHO, cała ta maskarada z COVID-19 potrwa jeszcze do końca roku 2021. Miejmy nadzieję, że się mylą, oraz że chociażby ruska szczepionka zadziała, ponieważ jeśli sytuacja będzie dalej taka sama, to ciężko będzie dać sobie radę z załamaniem ekonomicznym nie tylko naszego kontynentu, ale być może też i całego świata. Zboczyliśmy jednak trochę z tematu – wróćmy do Polskich bukmacherów. Naturalnie z każdym dniem przybywa możliwości zakładów na mecze online, jednakże powinniśmy mieć to gdzieś z tyłu głowy, że nie ma szans, że takie wielkie turnieje jak na przykład euro 2020 odbędą się w tym roku. No niestety, ale koniec przyszłego roku to termin jaki wyznaczyła organizacja zarządzająca tą imprezą, i raczej swojego zdania tak szybko nie zmieni.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button