Dlaczego warto jest obstawiać typy sportowe online?

Każdy fan sportu może dorobić sobie podczas transmisji swoich ulubionych meczów. Na polskim rynku istnieje spora liczba firm bukmacherskich i nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał się skończyć. Firmy pozwalające zarobić na obstawianiu meczów są sponsorami rozgrywek i drużyn, a ich kampanie wspiera liczna grupa dziennikarzy i ludzi związanych ze sportem.No ale wracając do tematu – dlaczego lepiej jest obstawiać typy sportowe online?

Dlaczego warto jest obstawiać typy sportowe online?

Obstawianie stacjonarnie – a online

Idea obstawiania meczów jest bardzo prosta. Gracz wybiera zmagania sportowe i decyduje się na postawienie określonej sumy pieniędzy na drużynę/zawodnika, który wygra. Bukmacher wcześniej ustala kurs, a więc mnożnik jaki zostanie zastosowany w przypadku prawidłowego obstawienia. Przykładowo, postanowiłem postawić 10 zł na zwycięstwo Polski w meczu z Niemcami. Kurs na zwycięstwo Polaków sprawia, iż mogę wygrać 30 zł. Jeżeli zaś moje przewidywania się nie sprawdzą, zakład zatrzymuje moje pieniądze. Obecnie gracze mogą obstawiać przeróżne warianty, np. ilość goli czy też wynik do przerwy, a zakres oferty wykracza poza zmagania sportowe i obejmuje również polityczne i kulturalne.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Wraz z rozwojem technologii bukmacherzy zaczęli przenosić się do internetu, zastępując w ten sposób stacjonarne punkty bukmacherskie, w których dokonywało się zakładów bukmacherskich za pomocą kartek, długopisów i kas fiskalnych. Zasady pozostały oczywiście takie same, jednak gracz zyskuje wygodę stawiania pieniędzy bez potrzeby wychodzenia z mieszkania.

Ile możemy zarobić na typach sportowych?

To pytanie jest chyba pierwszym, jakie zadają sobie gracze. Jest to zrozumiałe, ponieważ gra się przede wszystkim dla pieniędzy. Zawsze istnieje ryzyko utraty zainwestowanej kwoty, ale jest ono podejmowane dlatego, że osiągając sukces możliwe jest pogrubienie swojego portfela. W zależności od postawionej kwoty i kursu obejmującego dane wydarzenie możemy wygrać kilka albo nawet kilka tysięcy złotych. Gracze o większym stażu nierzadko posiadają swoje strategie, łączą poszczególne zakłady, aby jak najbardziej zwiększyć kurs albo konsekwentnie stawiają na zespoły skazane na porażkę, co przy którymś zakładzie może przynieść im odrobienie tego, co stracili wcześniej. Gdyby możliwe było przytoczenie konkretnej sumy pieniędzy jaką można wygrać, na pewno typy bukmacherskie nie byłyby tak emocjonujące dla graczy.

Pamiętaj, że lepiej jest grać dla dobrej zabawy, niż dla pieniędzy

Mnóstwo fanów sportu emocjonujących się zmaganiami swoich ulubieńców lubi postawić małą sumę, aby jeszcze bardziej urozmaicić sobie oglądanie meczów. Radość z goli ulubionej drużyny może być zwiększona, gdy wiemy, że zwycięstwo da nam możliwość zarobienia chociażby 10 złotych. Jednakże pamiętajmy zawsze, aby wybierać legalne firmy bukmacherskie, bo czasami może być tak, że jeśli będziemy nieuważni, to zamiast tej wygranej gotówki, możemy mieć problemy z prawem, ponieważ ten bukmacher u którego obstawiliśmy akurat nie ma licencji, co czyni z niego nielegalnego bukmachera. No ale powróćmy do tematu, jest to bardzo popularny rodzaj gry, często praktykowany nawet przez osoby, które nie są największymi znawcami tematu, ale chcą poczuć ten dreszczyk emocji, którego brakuje im podczas zwykłego kibicowania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button