Gdzie lepiej obstawiać, przez Internet czy w punktach stacjonarnych?

Obstawiać na zakładach bukmacherskich można na wieloraki sposób. Każdy sam podejmuje decyzję, którego bukmachera wygrywa i gdzie stawia wybrane przez siebie kupony w danym dniu. Trzeba jednak podjąć decyzję, czy lepiej obstawiać przez Internet czy może udać się do punktu stacjonarnego. Zdecydowanie więcej osób wybiera obecnie zakłady internetowe. Związane jest to z tym, że jest to naprawdę spora wygoda dla graczy. Nie trzeba opuszczać swojego domu, aby móc puścić kupon u bukmachera i oczekiwać na końcowe rozstrzygnięcia.

obstawianie online
Obstawianie w internecie czy w punkcie naziemnym?

Dlaczego warto udać się do bukmachera naziemnego?

Zaletą zakładów zawieranych przez Internet jest też to, że można uzyskać od bukmacherów internetowych różne bonusy oraz darmowe zakłady. W punktach stacjonarnych raczej nie można tego oczekiwać, dlatego też zwłaszcza młodsze osoby decydują się na zakładanie kont przez Internet. Bonusy są wtedy przyznawane praktycznie od razu, można je wykorzystywać w dowolny sposób. 

Istnieją jednak osoby, które wolą obstawiać kupony u bukmacherów naziemnych. Tyczy się to zwłaszcza nieco starszych graczy, którzy nie umieją posługiwać się tabletami lub smartfonami. Oczywiście takich osób również jest sporo, dlatego też punkty stacjonarne nadal mogą generować zyski z prowadzonej przez siebie działalności. U bukmacherów naziemnych można dodatkowo poprosić o statystyki i tabele wybranych przez siebie lig. Oferta kursowa dostępna jest w jednym miejscu, nie trzeba jej sortować na małym urządzeniu mobilnym.

sts darmowy bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poza tym gracze bardzo cenią sobie bezpośredni kontakt między sobą. Można wtedy szybciej wymieniać między sobą poglądy, dowiedzieć się np. o kontuzjach w jakiejś drużynie, przez co wyeliminuje się jakieś niepewne zdarzenie ze swojego kuponu. Poza tym w razie jakiejś drobnej pomyłki na kuponie można szybko zmienić typ na kuponie, a przez Internet nie da się tego zrobić. Jak widać oba rozwiązania mają wiele zalet, dlatego gracze muszą wybrać dla siebie lepszą opcję.

Bukmacherzy internetowi coraz bardziej popularni

Nie podlega jednak dyskusji fakt, że bukmacherzy internetowi są na terenie Polski coraz bardziej popularni. Nie wszyscy mają przecież tyle czasu, aby móc udać się do punktu stacjonarnego, aby puścić wybrany kupon. Zdecydowanie wygodniej jest to zrobić przez Internet, można poprosić np. o chwilę przerwy w pracy i w kilka minut wybierze się na kupon optymalne zdarzenia, które się postawi za wybraną kwotę. Wizyta w punkcie stacjonarnym zajęłaby dużo więcej czasu, a osoby będące w pracy od rana do wieczora nie mogłyby sobie na to pozwolić.

Nie każdy lubi jednak nowoczesne technologie wprowadzane do zakładów bukmacherskich, dlatego zwolenników punktów naziemnych, jak i internetowych nie brakuje. Warto spróbować obstawiania w obu miejscach, aby móc sobie porównać takie oferty, a potem wybierze się rzetelnie najlepszą dla siebie, która będzie sprawiała grającym najwięcej frajdy. Najważniejszą informacją dla zainteresowanych jest to, że w obu miejscach można bez problemów obstawiać mecze, jakie tylko się chce, jeśli znajdują się one w ofercie kursowej.

Bukmacher

W rankingu najlepszych bukmacherów biorą udział wyłącznie legalni bukmacherzy, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów.

Bukmacherzy online

Back to top button