Jak obstawiać tenisa? – Poradnik bukmacherski

Obstawianie tenisa to bardzo ciekawe zajęcie, z racji tego że ta dyscyplina sportowa nie jest uznawana za jedną z najpopularniejszych – ba, tak naprawdę nawet nie jest ona w top 3 najpopularniejszych sportów, dlatego też na ten temat jest mniej informacji w internecie. Z tego powodu dzisiaj przygotowaliśmy dla was ten poradnik!

Jak obstawiać tenisa? – Poradnik bukmacherski

Od czego zacząć?

Wiele typerów chce jak najszybciej się dowiedzieć, jak obstawiać mecze tenisowe, jednakże zacznijmy od początku. Przede wszystkim warto jest wiedzieć, że na każdy mecz tenisowy można obstawiać tylko zakłady dwudrogowe, bo w tej dyscyplinie nie ma remisu. Wprawdzie gra może trwać bardzo długo, ale w końcu mecz (i zakład) musi się zakończyć zwycięstwem jednego z graczy.

Często korzystają z tego gracze, którzy wiedzą, jak skutecznie obstawiać tenisa i czerpać z tego korzyści. Ponieważ są tylko dwie możliwe opcje zakończenia, wielu amatorów turniejów lubi obstawiać kilka wydarzeń na początku turnieju. Szansa na wejście na ten kupon jest stosunkowo niewielka, ale wciąż jest nieco wyższa niż na przykład w porównaniu do piłki nożnej, więc jest to specyficzny sposób gry w tenisa – co prawda warto o tym wspomnieć, ale początkujący gracz zakładów bukmacherskich na tenisa raczej powinien zaczekać z obstawianiem do co najmniej półfinałów, aby nie podjąć złej decyzji.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Tenis a jego popularność

W porównaniu z piłką nożną, kolejną zaletą tenisa jest większa częstotliwość meczy. W meczach piłki nożnej najpopularniejsze mecze ligowe odbywają się niemal wyłącznie w weekendowych meczach tenisa, większość rozgrywek odbywa się w środku tygodnia, w tym czasie gra nie weszła jeszcze w decydującą fazę, a każdy zawodnik ciężko pracuje nad pierwszą rundą.

Mecze tenisowe rozgrywane są prawie przez cały rok. Choć pod koniec tego roku igrzyska olimpijskie weszły w okres stagnacji, to trwały one tylko kilka tygodni, bo w styczniu nowego roku najlepsi gracze po raz kolejny wezmą udział w przygotowaniach do kolejnych zawodów tenisowych, a legalni bukmacherzy już ostrzą sobie zęby na kolejne zakłady.

Niemal co miesiąc odbywa się ważny mecz tenisowy, który przyciąga uwagę kibiców na tym polu. Jeśli nic się nie wydarzy w kalendarzach ATP i WTA ze względu na zagrożenie koronawirusem.

Co ciekawe, w 2015 roku zawody tenisowe wygrała Polka, a mianowicie Agnieszka Radwańska-Jerzy Janowicz, która pokonała w finale amerykańską tenisistkę : Serenę Williams-John Isner.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak obstawiać tenisa?

Aby osiągnąć najwyższy poziom technik obstawiania meczów tenisowych, istnieje kilka dobrze znanych faktów dla miłośników tenisa. Przedstawiliśmy już pierwszą sugestię: podziel grę w tenisa na kilka różnych podgrup w zależności od znaczenia gry w rankingach. Oczywiście najbardziej prestiżowe są cztery wydarzenia wielkoszlemowe: Australian Open, French Open, Wimbledon i US Open, które wzbudziły największe zainteresowanie fanów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button