Jak ograć bukmachera?

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, czyż nie? Tak samo jest w przypadku zakładów bukmacherskich, w końcu głównie chodzi tutaj o wygrywanie pieniędzy, czyż nie? Ale łatwo na pewno jest powiedzieć że da się wygrać na zakładach, ale trudniej to zrobić. No dobrze, ale koniec dywagacji, jak ograć bukmachera?

Jak ograć bukmachera?

Skup się na jednym sporcie – na przykład na piłce nożnej

Wyspecjalizowanie się tylko w  jednej dyscyplinie sportowej jest bardzo ważne – na przykład w obstawianiu piłki nożnej. Chodzi tu mniej więcej o to, aby nie rozpraszać się obstawianiem kilku sportów na raz, tylko trzeba skupić się właśnie na jednym, ponieważ to jedynie może przynieść nam wygraną. Jeśli chcemy zarabiać na bukmacherce, to musimy mieć odpowiednią wiedzę na temat sportu. Poza tym powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest łatwym zadaniem. Naturalnie jeśli mamy już tyle doświadczenia w jednej kategorii sportowej, że bez problemów wygrywamy nasz każdy typ, to najlepiej wtedy jest zacząć rozwijać się w innej kategorii sportowej, ponieważ stagnacja przy zakładach bukmacherskich może zostać łatwo wykorzystana przez bukmachera.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Znajdź nowych znajomych!

Poznanie osób, które również się interesują zakładami bukmacherskimi może nam bardzo pomóc w typowaniu wyników, najłatwiej znaleźć takie osoby można spotkać w stacjonarnych punkty bukmacherskich. Jeśli chodzi zaś o internet, to ogromnym plusem jest ilość kontaktów, jakie możemy uzyskać, jednakże jest również większa szansa na to, że wśród tych znajomych, znajdą się naciągacze i oszuści, dlatego też wybór należy do ciebie, jak do tego tematu podejdziesz.

A ile można zarobić na zakładach bukmacherskich?

Wszystko zależy od postawionej przez nas kwoty i kursu obejmującego dane wydarzenie sportowe. Gracze o większym stażu posiadają swoje strategie, łączą poszczególne zakłady i promocje, aby zakład na ich kurs był jak najwyższy. Gdyby możliwe było przytoczenie konkretnej sumy pieniędzy jaką można wygrać, na pewno zakłady bukmacherskie nie byłyby tak emocjonujące dla graczy, czyż nie?

Jeśli dopiero zaczynasz – wykorzystaj bonusy bukmacherskie

Przy tworzeniu nowego konta u bukmachera możemy się spodziewać tego, że prawdopodobnie otrzymamy od niego bonus na start. Jednakże zanim zaczniemy obstawiać za ten bonus – najlepiej jest przeczytać jego regulamin. Założenie konta u kilku legalnych bukmacherów sprawi, że otrzymamy więcej bonusów, przez co zminimalizujemy ilość pieniędzy jaką będziemy musieli wydać na zakłady bukmacherskie – dzięki czemu nawet jeśli przegramy nasz bonus, to strata będzie mniejsza niż gdyby obstawialibyśmy za własne pieniądze.

Fora bukmacherskie – zapytaj ,,starszych stopniem”!

Wykorzystując wiedzę z for bukmacherskich prawdopodobnie będziemy w stanie zobaczyć błędy które być może popełniamy, a następnie je poprawić, przez co nasza szansa na wygraną się naturalnie zwiększy, a przecież to powinno być naszym głównym celem, czyż nie?


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button