Jak zacząć obstawiać u bukmachera? – Poradnik od eksperta

Obstawiać zakłady w internecie może praktycznie każdy (kto oczywiście ukończył 18 lat i jest obywatelem Polski) jednakże nie sztuką jest obstawić zakład, ale sztuką jest postawić kupon w ten sposób, aby jednocześnie nie przegrać. Jednakże tylko w niektórych przypadkach jest to możliwe, a więc w jaki sposób najlepiej jest zacząć obstawiać u bukmachera?

Jak zacząć obstawiać u bukmachera? – Poradnik od eksperta

Znajdź swoją strategię

Prawie każdy gracz, zwłaszcza początkujący, chce wiedzieć, jak wygrywać u bukmachera. Niestety nie jest to rzecz prosta i oczywista. Strategia „jak wygrać u polskiego bukmachera” wymaga dużego zaangażowania i doświadczenia. Początkowo strata jest nieunikniona, no niestety. Po pierwsze, nie możemy od razu robić takich rzeczy, że tworzymy wydatek na ogromne sumy pieniędzy. Na początek warto skorzystać z metody stopniowego grania i postawić kupony na niewielką część naszych środków (kwotę jaką możemy przeznaczyć na grę). Zdecydowanie powinieneś zrezygnować z wykorzystania całego swojego depozytu bukmacherskiego na grę. Zasady obstawiania są proste – nie ma pewności przy żadnym typie bukmacherskich, ponieważ każda drużyna może przegrać.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Oczywiście nic nie może powstrzymać Cię przed umieszczeniem kuponu na wszystkie zakłady bukmacherskie jakie chcesz obstawić, ale często kończy się to wydaniem całego depozytu. Początkującym zdecydowanie zalecamy obstawianie tylko zakładów pojedynczych i zdobycie doświadczenia, które pomoże Ci nauczyć się wygrywać zakłady. Wyjątkowo, ale nie zawsze, możesz wypróbować prosty kupon AKO. Jednak nie powinny zawierać więcej niż 3-4 zdarzenia. Na początku przygody bukmachera nie zaleca się stosowania tzw. „tasiemek”. Są to kupony zawierające maksymalnie dwanaście wydarzeń. Oczywiście im więcej wydarzeń, tym wyższy bonus. Jednak oznacza to również większe ryzyko.

Pamiętaj, że nikt nie da ci nic za darmo

Pieniądze, które otrzymujemy jako bonus bukmacherski, muszą zostać przez nas obrócone, zanim będą mogły zostać wypłacone. Brzmi to nieźle, ale kiedy przeczytamy regulamin, może się okazać, że zgodzimy się na obrót pieniędzmi na kuponach po bardzo wysokich stopach procentowych. Aby spełnić warunki promocji, stawiamy na kupony zawierające wiele wydarzeń. Niestety bez doświadczenia zazwyczaj tracimy te kupony. Ostatecznie kasa z tych bonusów nie zostanie przez nas uzyskana, a wszystkie kupony zostaną utracone. To normalne, ponieważ gdyby było inaczej, bukmacherzy traciliby mnóstwo pieniędzy, jednakże warto jest mimo wszystko wykorzystać te bonusy na to, aby zdobyć trochę doświadczenia w obstawianiu zakładów bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button