Jak zacząć z zakładami na sport?

Typowanie zakładów bukmacherskich same w sobie nie wydaje się trudne, jednakże aby mieć zdobywać odpowiednie dla nas ilości pieniędzy, najlepiej jest poznać sposoby, które pozwolą nam wygrywać jak najczęściej. Więc jakie są najlepsze sposoby na udane typowanie zakładów bukmacherskich?

Jak zacząć z zakładami na sport?

Załóż konta u kilku bukmacherów

Założenie konta u kilku kolejnych, legalnych bukmacherów może poskutkować u nas otrzymaniem dodatkowej promocji bukmacherskiej dla ,,nowych” graczy, dzięki czemu będziemy w stanie typować zakłady na sport za darmowe pieniądze, nie mówiąc jeszcze o tym, że być może ta firma bukmacherska będzie w stanie nam zaoferować zakłady na dyscypliny sportowe, które nasz pierwotny wybór nie oferuje, więc na pewno jest to kolejny plus, który powinniśmy wziąć pod uwagę. Jest to dobry sposób na to, aby zgarnąć więcej darmowych bonusów bukmacherskich dla siebie.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Naturalnie nie mówimy tu o tym, aby rejestrować się u każdego, legalnego bukmachera (aktualnie na Polskim rynku jest ich szesnastu), ale u trzech najlepszych, zaraz po naszym głównym wyborze. To zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie, mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę, to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takowy zakład.

Obstawiaj tylko zakłady pojedyncze!

Największą szansę na wygraną na zakładach bukmacherskich mają ci typerzy, którzy obstawiają zakłady pojedyncze, ponieważ szansę na wygraną mamy już od 33% aż do 50%. Przy zakładach akumulowanych ta szansa jest statystycznie tak mała, że nawet szkoda o niej pisać. Można ją porównać do szansy na to, że w ziemię uderzy kolejna asteroida która ją zniszczy. Jednakże istnieją również zakłady akumulowane które też mają swoje plusy, ponieważ wystarczy iż wykorzystamy do obstawiania ich aktualne promocje bukmacherskie, a być może i przy dużym szczęściu, te typy dadzą nam ,,jakąś” wygraną. Pamiętajmy jednak o tym, że główną dla nas kwestią powinno być mimo wszystko obstawianie zakładów pojedynczych, ponieważ jak już wcześniej wspominaliśmy, to one dają największe szanse na zwycięstwo.

Zacznij korzystać z for bukmacherskich

Fora o tematyce zakładów bukmacherskich to dobry sposób na to, żeby dowiedzieć się nowych rzeczy o interesujących nas zakładach na sport, bądź też o naszych ulubionych drużynach, ponieważ na takich forach czasami ,,przesiadują” osoby związane ściśle z danym sportem, przez co czasem można dowiedzieć się całkiem interesujących rzeczy odnośnie danego sportu, które mogą zmienić nasz ,,światopogląd” przez co nasz typ może dramatycznie się zmienić. Jednakże jeśli chodzi o fora bukmacherskie, to powinniśmy również uważać na osoby, które nie mają co do nas najlepszych zamiarów, z racji tego że nigdy na takich forach nie brakuje naciągaczy, dlatego też najlepiej mieć oczy szeroko.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button