Jakich błędów nie powinniśmy popełniać na zakładach bukmacherskich?

Każdy, nawet najlepszy gracz zakładów bukmacherskich popełnia błędy. Nie da się tego ukryć, dlatego też jeśli chcemy wygrywać na zakładach bukmacherskich i się nie zniechęcać do nich, to powinniśmy zadbać o to, aby unikać błędów, które mogą się nam przytrafić na naszej drodze przy obstawianiu zakładów bukmacherskich.

Jakich błędów nie powinniśmy popełniać na zakładach bukmacherskich?

Szczęście – czy to błąd?

Niestety, tak to już w życiu bywa, że jeden ma go mniej, a drugi więcej. Nawet gdyby udało nam się zostać najlepszym graczem zakładów bukmacherskich na świecie, to nie będziemy w stanie nic wygrać, jeśli nie będziemy mieli odrobiny szczęścia. Szczęściu jednak zawsze można pomóc, najprostszym sposobem na to jest sprawdzenie jak grać u bukmachera aby wygrać. Oczywiście nie spekulujemy tutaj że gracze którzy mają pecha nic nie wygrywają, ale powiedzenie ,,fortuna jest ślepa” mówi samo za siebie. Jednakże gdzie tutaj jest błąd? Otóż to proste, samo założenie, że szczęście nam dopomoże w typowaniu, jest błędne, dlatego też nie powinniśmy tego robić.

Brak opanowania

Jest to ulubiony temat wszystkich osób związanych w jakimś stopniu z psychologią. Każdy gracz uważa się często za ,,znawcę tematu” ale tak naprawdę mało który posiada odpowiednie cechy dobrego typera, aby opanować emocje przy typowaniu zakładów bukmacherskich. Niestety, zdenerwowanie przy obstawianiu dużych sum może nam naprawdę pokrzyżować plany, więc jeśli jesteśmy osobami o słabych nerwach ( i żołądku!) nie polecamy zabawy w obstawianie zakładów bukmacherskich, szkoda zdrowia.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Nie przejmuj się przegranymi

W kręgach ludzi zainteresowanych bukmacherką często unosi się mit, że dobrzy gracze nie przegrywają. Naturalnie jest to bzdura, przez którą każdy stara się jak najmocniej żeby do tej porażki nie dopuścić, jednakże jest to rzecz której nie powinniśmy praktykować, ponieważ błędem graczy w tym wypadku jest strach przed przegranymi, który polega mniej więcej na tym, że wolimy uniknąć potencjalnej przegranej niż mieć szansę na wygraną. Obecność takich czynników jak szczęścia czy losowości w zakładach sportowych oznacza, że nawet wyszukane modele statystyczne mogą się czasem pomylić.

Źle dobrana firma bukmacherska

Prawdopodobnie każda legalna firma bukmacherska ,,rozdaje’’ swoim typerom darmowe bonusy, które będą dla nich atrakcyjne. Jednakże często gracze nie zdają sobie sprawy, z tego że aby zaoferować  promocje takiego typu, firmy bukmacherskie muszą jakoś sobie te straty odbić gdzie indziej, co wiąże się z tym, że ich marże są wyższe, co ma bezpośredni wpływ na kursy, po których możemy typować zakłady. Jeśli niedoświadczony gracz zacznie typować w nielegalnej firmie bukmacherskiej na terenie naszego kraju, bądź w firmie która cieszy się złą reputacją, istnieje duża szansa że straci swoje pieniądze a nawet być może wejdzie w konflikt z prawem, czego oczywiście nikomu nie życzymy.

O ile tego typu firmy przyciągają nowych graczy za pomocą drogich kampanii reklamowych i bazując na fałszywych obietnicach, to prawie pewne jest to, że równocześnie wtedy nie dają szansy typerom na zwycięstwo, ponieważ wtedy taka firma przynosiłaby straty, co jest wbrew założeniom takich zakładów. Wybór bukmachera tylko dlatego, że oferuje on promocję ,,nie do odrzucenia” jest błędem, na który nie stać większości nowych graczy – zwłaszcza, jeżeli inni, legalni bukmacherzy oferują lepsze kursy i nie ograniczają w żaden sposób ich wpłat i wypłat.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button