Lotto w internecie – jak grać?

Wielu Polaków w swoim życiu na pewno chociaż raz postawiło kiedyś kupon na tak zwanego ,,dużego lotka” marząc o wygranej. Wielu jednak z nich nie wie, że można teraz to zrobić przez internet. A w jaki sposób? Tego dowiecie się już w naszym poradniku!

Lotto w internecie – jak grać?

Ile można wygrać?

Tyle samo, co w przypadku tradycyjnych zakładów dokonywanych w kolekturach. Nie ma najmniejszego znaczenia, w jaki sposób postawisz swój zakład, czy to w internecie czy stacjonarnie, Lotto nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za granie w internecie. Dzięki temu obstawianie jest nie tylko legalne i wygodne, ale też nic nas nie kosztuje. Aby zacząć typować kupony lotto online, musimy najpierw wejść na oficjalną stronę o adresie ,,gry.lotto.pl”, następnie musimy założyć konto, po zalogowaniu się wybieramy grę oraz typujemy liczby, następnie płacimy i gotowe!

Darmowy bonus betclic polska 2020
Darmowy bonus betclic

Duży lotek online

1. Wybierz sześć z 49 liczb Na zakładzie może się znaleźć do 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 PLN.

2. Graj z Plusem. Dodanie tej opcji to 1 PLN.

3. Graj na wiele losowań albo subskrybuj kupon

4. Potwierdź zakup

Każdy rodzaj losowania ma swoje wady i zalety. W niektórych wygrywa się mniej, ale za to częściej padają rozstrzygnięcia, natomiast są też takie loterie, w których padają ogromne kwoty, ale trafienie ich jest naprawdę trudne. Wszyscy, którzy dobrze przeczytali ten wpis, na pewno już wiedzą, iż granie w Lotto w internecie jest legalne. Mają też świadomość, że mogą postawić wiele zakładów i zrobić to wygodnie nawet na telefonie.

Powinniśmy mieć na uwadze to, że tylko na stronie podanej powyżej możliwe jest legalne granie w Lotto przez internet. Żadna inna forma nie jest zgodna z polskim prawem! Nie dajcie się nabrać na strony, które oferują pośrednictwo w różnego rodzaju grach liczbowych. Często oferują one “darmowe” kupony na start i tak dalej, ale nie ma to nic wspólnego z Totalizatorem Sportowym. Dlatego też zwracaj uwagę na to co typujesz!

Lotto online

W naszym kraju to właśnie Totalizator Sportowy ma na wyłączność zgodę na to, by prowadzić legalne kasyno online, ale mimo wszystko to właśnie usługa Lotto online jest wśród Polaków najpopularniejsze i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie. Kolejnym pytaniem jakie nam się nasuwa, to czy TS załapał się do naszego rankingu najlepszych bukmacherów? Tego dowiecie się w nieco innym artykule!

Pamiętaj o tym, aby twoje gry były ,,legalne”

Jeżeli chcemy mieć pewność, że nie łamiemy prawa, zawsze musimy zwracać uwagę na to, kto jest właścicielem strony, na jakiej się znajdujemy. W przypadku Lotto zawsze jest to Totalizator Sportowy. Na pewno nie dziwne spółki mające swoje siedziby w rajach podatkowych jak Cypr, Malta i tym podobne. Jakie gry Lotto online znaleźć można na stronie Totalizatora? Wybór nie wszystkich może zadowolić, ale na pewno nie da się powiedzieć, iż jest wyjątkowo mały albo tylko dla osób, które mają niewielkie wymagania. Każdy może na stronie Lotto postawić na starego “Dużego Lotka”, a także zdecydować się na postawienie kuponu w Multi Multi, Euro Jackpot czy Mini Lotto.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button