Na jakich zakładach zarabia się najwięcej?

Na jakich zakładach zarabia się najwięcej?

W firmach hazardowych wyboru jest bardzo dużo. Jakie jednak konkretnie zakłady sportowe mogą być typowane? Co jest najbardziej opłacalne w aspekcie stricte finansowym? Jakich zaś zakładów nie warto w ogóle ruszać? Sprawdź nasze najnowsze bukmacherskie wskazówki i przekonaj się na jakich zakładach zarabia się najwięcej!

Jakie zakłady można obstawiać w firmach bukmacherskich?

Jeśli chodzi o profesjonalne firmy bukmacherskie, to masz szerokie pole do manewru. Nie ma żadnego kłopotu, by na przykład zdecydować się na obstawianie singli. Nic nie stoi na przeszkodzie, by grać tak samo duble itd. To zaś zakłady składające się z dwóch wydarzeń. Ile maksymalnie możesz obstawiać typów na jednym kuponie? Tak naprawdę nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Wszak wszystko zależy od konkretnego bukmachera. Każda firma hazardowa ma zaś swoją politykę w tym właśnie aspekcie. Generalnie jednak wyboru jest sporo. Możesz zatem, jeśli taka będzie Twoja wola, grać nawet kilkadziesiąt wydarzeń na jednym kuponie. W gruncie rzeczy chodzi o to, by finalna ewentualna wygrana nie przekroczyła określonego w regulaminie pułapu.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Najlepiej grać single

Co obstawiać? Tak naprawdę chcesz regularnie zarabiać na zakładach sportowych? W takiej właśnie sytuacji coraz więcej osób decyduje się na typowanie singli. Czyli tak, jak postępują na co dzień zawodowcy. Warto zaś wiedzieć, że są to osoby, które żyją wyłącznie z bukmacherki. Nie da się ukryć, że im zależy na tym, by systematycznie zarabiać możliwie jak najwięcej pieniędzy. Co przemawia za typowaniem singli? Jest to oczywiście taka sprawa, że dzięki temu można wygrywać częściej. A to powoduje, że masz okazję sukcesywnie budować własny kapitał. Im mniej zdarzeń na kuponie, tym mniejsze ryzyko porażki. Pamiętaj, że z każdym dołożonym wydarzeniem rośnie prawdopodobieństwo tego, że przegrasz pieniądze. Dlatego właśnie ta sprawa nie powinna być bagatelizowana. Poza tym granie kuponów typu solo ma jeszcze jedną niepowtarzalną zaletę. Należy zauważyć, że dzięki temu masz więcej czasu, by dokładnie skupić się na analizie tego wydarzenia. To zaś zwiększa prawdopodobieństwo, że istotnie wygrasz na konkretnym zakładzie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie typuj taśm!

Czego warto zaś unikać? W polskich firmach bukmacherskich możesz typować co prawda nawet… kilkadziesiąt wydarzeń na jednym kuponie. Nikt Ci tego nie zabrania. Co więcej, podmioty hazardowe nawet cieszą się, gdy taka sytuacja następuje. Warto jednak zauważyć, że nie będzie to dla Ciebie korzystne w aspekcie finansowym. Wszak jeśli zagrasz kilkanaście albo nawet wspomniane już kilkadziesiąt wydarzeń na jednym kuponie, to jest spora szansa, że stracisz wszystkie pieniądze. W końcu wystarczy tylko jedno pudło, by kupon okazał się przegrany. Często taśmy są grane szybko i bez żadnego większego zastanowienia się nad typowanymi wydarzeniami. Warto wiedzieć, że przez to jest mała szansa na powodzenie. Jeśli nie będziesz dokładnie analizować typowanych wydarzeń, to najprawdopodobniej stracisz pieniądze. Dlatego należy jak ognia unikać taśm. O wiele lepszym wyborem są kupony solo. Na nich w dłuższej perspektywie zarabia się najwięcej.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button