Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce

Gracze zakładów bukmacherskich mają do wyboru bardzo wielu bukmacherów oferujących zakłady na sport. Tak jak na każdym rynku, do zakładów bukmacherskich są również różne podejścia i każda z firm będzie twierdzić że to ona ma to najlepsze (podejście). Sprawdzenie wszystkich dostępnych opcji pozwoli nam zauważyć, że niektórzy bukmacherzy oferują o wiele więcej od innych firm. Dlatego dzisiaj prezentujemy wam – najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce!

Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce

Czym wyróżnia się STS od innych?

STS zostało założone w Polsce, w roku 1997 i co ciekawe, siedziba oraz założenie firmy w Polsce stanowi zdecydowaną rzadkość ( na Polskim rynku), ponieważ większa ilość firm bukmacherskich oferująca zakłady wzajemne jest zarejestrowana poza granicami naszego kraju. STS jako najlepszy bukmacher internetowy (według naszej opinii) posiada bardzo atrakcyjną ofertę – dzięki czemu obstawianie u nich jest bardzo korzystne.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Forbet – czyli bukmacher z ,,Warsiafki”

Warszawska firma Forbet Działa od 2016 roku – to jeden z nowych graczy na polskim rynku zakładów wzajemnych. Od 2018 roku Spółka otrzymała licencję Ministra Finansów na obrót zakładami bukmacherskimi i prowadzi swoją działalność również w bukmacherskich punktach stacjonarnych. Na tle konkurencji ta legalna firma bukmacherska prezentuje się bardzo ciekawie, a zwłaszcza jeśli chodzi o jej ofertę zakładów online. Przejrzysta strona, możliwość zawierania zakładów na żywo oraz zakładów na e-sport sprawia, że legalny bukmacher Forbet jest coraz częściej wybierany przez nowych graczy. Podobnie jak inne firmy działające na rynku zakładów Forbet aktywnie wspiera polskich sportowców, będąc między innymi, partnerem głównym Polskiego Związku Tenisa i oficjalnym partnerem AMP Futbolu Polska.

ETOTO –ciekawa i nietypowa firma bukmacherska

Legalna firma bukmacherska Etoto – to firma założona w 2010 roku w Warszawie, która prowadzi bardzo ciekawą inicjatywą, której nie posiada żaden inny polski bukmacher jest prowadzenie quizu „Pod Napięciem” na Youtube. Zasady quizu są dość proste, dwie drużyny dwuosobowe. Zazwyczaj jedna z drużyn składa się z wyżej wymienionych dziennikarzy, która staje oko w oko z drużyną złożonej ze znanych osób w świecie sportu na przykład reprezentacją Polski. Prowadzący czyta pytanie, która z drużyn zna odpowiedź, klika przycisk i ma 10 sekund na udzieleni odpowiedzi. Jeśli drużyna odpowie dobrze – przyznawany jest jej 1 punkt, jeśli natomiast odpowie źle – osoba odpowiadająca zostaje porażona prądem poprzez opaskę założoną na nadgarstek. Quiz kończy się po odpowiedzeniu łącznie na 20 pytań, podzielonych na 4 kategorie. Jest to ciekawa inicjatywa – żaden inny bukmacher póki co takiej nie prowadzi.

Fortuna – ahoj. A teraz obstawiaj.

Firma bukmacherska Fortuna została założona w 1996 roku. (najlepszy rok). Gracze mogą u tego bukmachera obstawiać single, zakłady akumulowane, i wiele wiele innych. Do wyboru są również typy systemowe. Minimalna stawka na zakład to tylko 2 złote. Maksymalna wygrana znajdująca się na jednym kuponie to natomiast ponad pół miliona złotych. Przede wszystkim podziwiamy motywację tej firmy bukmacherskiej do działania na Polskim rynku – nie tylko bukmacherskim. Fortuna w 2018 uzyskała tytuł mecenasa Polskiego sportu. Polecamy ją ze względu na wysokie kursy oraz ciekawą ofertę zakładów bukmacherskich.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button