Najlepsze sposoby na obstawianie zakładów bukmacherskich

Obstawianie zakładów sportowych wydaje się nietrudne – ale z drugiej można przyrównać to do jednego, prostego przykładu : ,,Jak wygrać złoty medal na igrzyskach olimpijskich w biegach? Brzmi pytanie. Odpowiedź jest przecież prosta – biegnij szybciej od innych” – co jednakże nie znaczy, że jest to łatwe zadanie. A więc jakie są najlepsze sposoby na obstawianie zakładów bukmacherskich?

Jeśli dopiero zaczynasz – zdobądź doświadczenie korzystając z darmowych bonusów bukmacherskich

Nowi typerzy zakładów sportowych mają to tyle dobrze, że zawsze po rejestracji czekają na nich ciekawe promocje, takie jak bonusy bez depozytu (absolutny standard jeśli chodzi o pakiety startowe) – zakłady bez ryzyka, freebety a także bonusy od drugiej i trzeciej wpłaty. Wykorzystanie takowych może pomóc nam w zdobyciu doświadczenia przy jednoczesnym graniu za pieniądze bukmachera – więc nawet jeśli przegramy, to przecież nic nie straciliśmy – prawda? Nie mówiąc już o tym, że jeśli zaczniemy wygrywać z bukmacherem – to cały czas plus dla nas. Sposób na obstawianie tutaj jest prosty – zarejestruj się u legalnego bukmachera u którego nie posiadasz jeszcze konta – a następnie odbierz bonus bukmacherski – po czym obstawiaj aby nabrać doświadczenia przy obstawianiu.

Naturalnie firma bukmacherska przy takich bonusach daje nam minimalną szansę na wygraną – ale przecież skoro dopiero ,,raczkujemy” przy zakładach bukmacherskich – to oczywiście pierwsze co się liczy to aby nie tracić naszych pieniędzy – wygrana jest tutaj tylko przyjemnym dodatkiem. Zapoznanie się z regulaminem promocji to również, kolejny ważny aspekt otrzymania bonusu bukmacherskiego. Na pewno warto też sprawdzić wymagania dotyczące minimalnego kursu zapewniającego uzyskanie bonusu oraz liczby obrotów kuponem – ponieważ jeśli chodzi o bukmacherkę – to jest tutaj jak w bankach – jeśli nie czytasz tekstu ,,drobnym maczkiem” – to możesz obudzić się z ręką w nocniku, dlatego też uważaj u kogo obstawiasz.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Analiza sportowa – bez niej daleko nie zajedziesz

Część z was na pewno oburza się że przecież to poradnik o skutecznych sposobach obstawiania zakładów sportowych – a nie o poszczególnych jego elementach. No dobrze, ale jeśli podalibyśmy same, suche sposoby – to poradnik nadawałby się po prostu do kosza – z racji tego że bukmacher nigdy nie śpi – przez co poznanie tego sposobu na typowanie byłoby dla niego przysłowiową kaszką z mleczkiem – a mądre, chińskie przysłowie mówi : ,,Daj człowiekowi rybę, a będzie najedzony przez jeden dzień – daj mu wędkę – a będzie najedzony do końca życia” – dlatego też tworzymy ten poradnik w ten sposób. No ale wróćmy do tematu – analiza sportowa. Polega ona mniej więcej na tym, że zanim obstawimy kupon na naszego faworyta (zawodnika lub drużynę),  powinniśmy przeanalizować to, jak spisywał się w poprzednich spotkaniach sportowych. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest to, co się działo się z naszym ulubionym zawodnikiem w czasie przygotowań do spotkań sportowych. Wszystko, co daje wskazówki nam dotyczące ich potencjalnej formy jest warte uwzględnienia.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button