Najlepsze sposoby na wygrywanie typów sportowych

Typy sportowe to nie przelewki. Nie jest łatwo na nich wygrać, bez odpowiedniej wiedzy, dlatego też dziś przedstawimy wam najlepsze porady, odnośnie typowania zakładów sportowych!

Najlepsze sposoby na wygrywanie typów sportowych

Od czego najlepiej możesz zacząć?

Przede wszystkim pamiętaj o tym, żeby zacząć od ułożenia sobie planu, jak zamierzasz typować. W końcu nie wiadomo co się zdarzy na spotkaniu sportowym, więc jeśli zamierzasz się angażować w zakłady bukmacherskie na dłuższą metę, najlepiej będzie jeśli więc zaplanujesz przynajmniej dwa kupony do przodu. W ten sposób nawet jeśli coś nie uda ci się na pierwszym kuponie, zawsze będziesz mógł się odbić na drugim zakładzie. Dodatkowo, wykorzystanie odpowiednich bonusów bukmacherskich również może pozwolić ci na zminimalizowanie strat, jeśli dopiero zaczynasz bawić się w zakłady bukmacherskie. Tak naprawdę tylko od ciebie zależy, w jaki sposób będziesz w stanie zacząć typować zakłady sportowe. Ponieważ oczywiście – możesz zacząć tylko obstawiać okazyjnie, jednakże w tym wypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak naprawdę stracisz więcej, niż zyskasz.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Jeśli nie wiesz co typować – zacznij od najpopularniejszych sportów

Wiadomo, że typy sportowe w niszowych dyscyplinach mają sporo od zaoferowania jeśli chodzi o zarobki, jednakże na początku specjalizacja w określonych typach zakładów nie jest łatwym zadaniem, dlatego też jeśli chcesz zacząć wygrywać, najlepiej zacznij od typowania sportów, które cieszą się dużą popularnością. W końcu nie bez powodu istnieje wiele for internetowych, na których można znaleźć naprawdę wiele osób, które potrafią pomóc w takich kwestiach jak typy na piłkę nożną, czy innych, dowolnych, o ile jest to popularne.

Omijaj granie kuponów na niszowe sporty

Niszowe sporty to nie jest dobry start dla początkującego gracza typów sportowych, z tego powodu, iż tak naprawdę nie znajdziesz zbyt wiele informacji na temat tego sportu. Nie bez powodu w końcu mówi się, że z odpowiednią wiedzą można zyskać naprawdę wiele na typach sportowych.

Jeśli typujesz tylko okazyjnie

Zakłady specjalnie mogą się okazać o wiele przystępniejszą opcją dla graczy, którzy wolą typować zakłady rzadziej, niż normalnie, z racji tego że mimo iż tak naprawdę można na nich grać bardzo okazyjnie – to i tak zakłady są bardzo ciekawe, oraz nie nakierowane w większości na sport, czy inne rozgrywki, które trzeba znać aby wygrywać. Ostatnim dobrym przykładem jest tu chociażby gra o fotel prezydencki w Polsce. Co do ciekawostek, to jeden z graczy postawił 250 tysięcy na pana z ,,trzask” w nazwisku u bukmachera. No i niestety, ale w tym wypadku – się mocno przeliczył.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button