Obstawianie e-sportów u bukmachera – jak to robić?

Czasami tak jest, że chcemy zrobić coś nowego – coś zacząć, ale nie bardzo wiemy jak. No i zaczynamy wtedy szukać odpowiedzi. Niektórzy zadowalają się wypowiedzią z jednej strony, inni zaś starają się dowiedzieć jak najwięcej na temat tego co chcą robić. Ci drudzy będą mieli naturalnie większą ilość wiedzy – no ale bez doświadczenia też niewiele zdziałają.

Obstawianie e-sportów u bukmachera – jak to robić?

Mała anegdota – zanim zaczniemy

Chcemy wam opowiedzieć na początku pewną dość smutną historię, ale z radosnym zakończeniem. Gdzieś w Indiach, żyje sobie pewien pan (nie będziemy przytaczać tu jego imienia, wiecie RODO i te sprawy) który, aby dostać się do sąsiedniej wsi, potrzebował kilku godzin. Co ważne, w sąsiedniej wsi znajdował się szpital. Pewnego dnia, jego żona zachorowała, i przez to że nie mógł dostać się szybko do szpitala, zmarła. Pan ten, przez następne 20 lat, sam przebijał się przez górę, aby skrócić drogę ze swojej wsi do sąsiedniej. I wiecie co? Udało mu się to. Z kilku godzin, droga skróciła się do kilkunastu minut.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

A co ma ta analogia do bukmacherki? Otóż to, że warto jest być cierpliwym, dążyć do celu małymi kroczkami, ponieważ tylko w ten sposób będziemy w stanie osiągnąć swój cel. Dlatego też obstawianie sum o wielkości połowy naszej wypłaty nie ma sensu jeśli nie będziemy wiedzieć co tak naprawdę robimy. Dlatego zaczęcie po mału, od niewielkich sum oprócz przyniesienia nam z radości z ewentualnej wygranej z dobrze wytypowanego wyniku e-sportowego gdy nie uda nam się wytypować prawidłowego wyniku, przegrana nie będzie tak druzgocąca, i nie uderzy w nasz budżet z taką siłą. Pamiętajcie, powoli, ale zawsze do przodu.

Wybierz bukmachera swego

Przede wszystkim musimy zdecydować się u którego bukmachera rozpoczniemy typować e-sport. Oczywiście, zaraz znajdą się ludzie – którzy mówią że nie powiedzieliśmy jeszcze nic o e-sporcie. No ale zaraz, przecież jakoś musimy was do tego przygotować, czyż nie? Nie zaczęlibyście biegać po boisku w samych majtkach prawda? No ale wróćmy do tematu. Na naszym rynku mamy ponad czternastu (na ten moment) legalnych bukmacherów, u których możemy obstawiać zakłady wzajemne.

Bonusy na start

Bukmacherzy oferują w większości przypadków bonusy 100% od pierwszej wpłaty, lub coraz popularniejszy freebet bukmacherski, czyli darmowa suma pieniężna na pierwszy zakład e-sportowy (choć najczęściej haczyk tkwi tutaj w depozycie). Jeśli już przejrzymy oferty kilku topowych firm, jak chociażby STS czy Fortuna, to zapewne uda nam się znaleźć odpowiedni dla nas bonus, oczywiście czasami są również i takie, które są oferowane specjalne na e-sport.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button