Oferta zakładów bukmacherskich online od STS

Prawie każdy zapalony gracz zakładów bukmacherskich zdaje sobie sprawę z tego, że oferta zakładów STS jest jedną z najlepszych w Polsce. Ten bukmacher od samego początku swojej działalności stara się poszerzać swoją ofertę. Ale czy oferta zakładów online jest tego warta? O tym dowiecie się już w naszym poradniku!

Oferta zakładów bukmacherskich online od STS

Legalny bukmacher STS

Obecnie legalny bukmacher STS ma największy udział z wszystkich firm dostępnych na polskim rynku, i nie tylko dzieje się tak ze względu na graczy, ale również przez naprawdę pokaźną ofertę zakładów online, jakie można znaleźć na stronie bukmachera STS. Chyba nikt nie będzie zdziwiony, jeśli powiemy wam, że to właśnie STS jest najczęściej kojarzony przez osoby, które mają niewiele wspólnego z zakładami bukmacherskimi.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Kupony STS online – co mamy do wyboru?

STS umożliwia obstawianie online tego samego, co w przypadku punktów naziemnych, oferta w internecie nie jest w jakikolwiek sposób ograniczona przez tego bukmachera bądź odbiegała od tego, co można znaleźć w stacjonarnych oddziałach bukmachera na terenie naszego kraju. Poniżej przedstawiamy ofertę zakładów sts online!

– SOLO – najbardziej podstawowy zakład dostępny w ofercie STS. Stawiamy w nim tylko jedno spotkanie i cała nasza wygrana zależy od powodzenia pojedynczego zdarzenia.

– AKO – tak zwane “taśmy”, są to wszystkie postawione przez nas kupony zawierające od 2 do 100 spotkań. Aby wygrać, trzeba trafić każde ze zdarzeń, jakie zostały przez nas obstawione.

– MAXIKOMBI – to tak zwane zakłady systemowe STS. Pozwala nam podzielić kupon na grupy od A do M, dzięki czemu możemy popełnić nawet 12 błędów, a i tak zostanie przyznana nam pewna wygrana. W takim kuponie także można zawrzeć od 2 do aż 100 pozycji!

– Kupon Bezpieczny – to kupon AKO, w którym można nie trafić jednego meczu, a i tak zdobywa się pieniądze. Aby go postawić, musisz zagrać na mecze z kursem wynoszącym co najmniej 2.00, natomiast kurs ogólny całego zakładu musi wynosić co najmniej 175.

– Kupony z ,,grupy P” – jest to pewien rodzaj kuponu MAXIKOMBI. Różnica polega na tym, iż w nim zawieramy jeszcze dodatkową grupę, to jest P.

Dyscypliny jakie możemy obstawiać w STS online

– Piłka Nożna – Tenis – Hokej na Lodzie – Siatkówka – Koszykówka – Piłka Ręczna – Żużel – Skoki Narciarskie – Badminton – Bandy – Baseball – Biathlon – Biegi Narciarskie- Boks – Bowls – Darts – Esport – Futbol Amerykański – Futbol Australijski – Futsal – Kolarstwo – Kombinacja Norweska – Krykiet – Piłka Wodna – Rajdy – Rozrywka – Rugby – Snooker – Sporty Walki – Tenis Stołowy -Unihokej -Zakłady Specjalne

 – Betgames STS – gry karciane – czyli : poker, wojna, bakarat

Darmowy bonus na start od STS

Aby otrzymać bonus na start od legalnego bukmachera STS? Wystarczy że zarejestrujemy swoje konto na www.sts.pl oraz podamy kod promocyjny: „BETONLINE” – dzięki temu na początek otrzymamy 29 zł na start bez wpłaty! Istnieje również dodatkowy bonus, który możemy otrzymać po pierwszej wpłacie na nasze konto – chodzi o podwojenie naszego doładowania. Maksymalna kwota doładowania to 1200 zł, czyli możemy otrzymać nawet 2400zł! Pamiętajcie że chodzi tu jednak jedynie o pierwszą wpłatę, nie działa to już z każdą kolejną.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button