Siatkówka a zakłady bukmacherskie

Oferta firm bukmacherskich jest bardzo szeroka. Czasami obejmuje ona aż kilkadziesiąt dyscyplin, jak i wydarzeń społecznych i politycznych. Piłka nożna jest mniej lub bardziej popularna, niemal w każdym zakątku świata. Koszykówka jest znana w większości państw na świecie. Sporty zimowe z oczywistych względów nie są atrakcyjne dla osób, które zamieszkują tereny, gdzie cały rok jest bardzo ciepło. Co jakiś czas do propozycji bukmacherów są dodawane niespotykane wcześniej specjalności jak np. poker czy ostatnio e-sport.

obstawianie siatkówki jest opłacalne?
Obstawianie siatkówki w zakładach bukmacherskich w Polsce

Siatkówka dobra do obstawiania?

Siatkówka nie należy do najbardziej popularnych wydarzeń na świecie. W wielu miejscach na globie, zapewne o niej nawet nie słyszano. W innych lokalizacjach osoby uprawiające ten sport jak i interesujący się nim należą do wyjątków. W Polsce jeśli chodzi o sporty halowe jest to najbardziej popularna gra zespołowa. Nasza reprezentacja męska to ścisła czołówka, w przeszłości również nasze panie potrafiły grać na najwyższym światowym poziomie.

„Obstawianie siatkówki jest niezwykle opłacalne, gdy kursy na faworytów są dużo wyższe niż w piłce nożnej czy hokeju. Poza tym niespodzianki trafiają się rzadko dlatego przeciętny typer ma wyższą skuteczność na piłce nożnej czy tenisie.” – typer z forum volley24.pl

„Obstawiam siatkówkę od lat, moja skuteczność typów to ponad 70% to nie jest wcale dużo bo inny typerzy mają ponad 80%. Typy z siatkówki opieram głownie na analizie innych Ekspertów z forum betonline.net.pl, na którym są najlepsi w Polsce eksperci od tej dyscypliny sportu.”

W Europie jest kilka bardzo silnych lig – rosyjska, włoska, polska – w których kontrakty dla zawodników jak i trenerów są wysokie – mimo to czasami zdarza się że kluczowi gracze próbują swych sił np. w Korei Południowej gdzie można zarobić lepiej niż nad Wisłą.

sts darmowy bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Z powodu gry w hali wpływ warunków atmosferycznych jest zerowy. W piłce nożnej można dokonać określonej liczby zmian. Tu zmiany następują wielokrotnie, również powrotne. Trener może wziąć czas, aby spróbować odwrócić losy danej partii, natchnąć swoją drużynę lub wybić z rytmu rozpędzonych rywali. Przerwa między setami często powoduje, że dyspozycja drużyn zmienia się o 180 stopni – co za tym idzie sytuacja może się zmieniać wielokrotnie, podczas jednego meczu.

Co obstawiać? siatkówkę czy piłkę nożną?

W piłce nożnej zdarza się że z powodu kontuzji przy wyczerpanym limicie zmian, drużyna kończy mecz w osłabieniu mimo że nikt nie otrzymał czerwonej kartki. Tu przy długiej ławce rezerwowych taka sytuacja praktycznie nie może mieć miejsca. Od jakiegoś czasu wprowadzono, podobnie jak w tenisie sprawdzanie kontrowersyjnych piłek (tzw. challenge). Dzięki temu zdecydowanie spadła ilość błędnych decyzji, co powoduje bardziej sprawiedliwą grę, mniejsze nerwy u graczy bukmacherskich, z powodu przegranego kuponu przez błędy sędziowskie.

Oczywiście, podobnie jak w większości dyscyplin przewaga własnej hali ma duże znaczenie, ale doping kibiców nie jest tak żywiołowy jak np. w piłce nożnej. Na trybunach częściej można spotkać całe rodziny, dlatego atmosfera jest z reguły bardziej spokojna. Niewątpliwie typy na zdarzenia siatkarskie mają niższe limity niż główne wydarzenia piłkarskie bądź np. sporty amerykańskie takie jak NBA, NHL, NFL.

Często w siatkówce dopiero w ostatnich minutach przed meczem okazuje się czy ktoś ważny w danym zespole zagra czy nie, a więc jest to szansa dla wszystkich którzy drobiazgowo zbierają wszystkie informacje z różnych aren. Z pewnością siatkówka ma swoich zwolenników również wśród typujących, którzy są w stanie ograć w dłuższej perspektywie przeciwnika, jakim jest bukmacher.

Bukmacher

W rankingu najlepszych bukmacherów biorą udział wyłącznie legalni bukmacherzy, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów.

Bukmacherzy online

Back to top button