STS kontra Betclic – która firma jest lepszą propozycją?

STS kontra Betclic – która firma jest lepszą propozycją?

Akurat tak się złożyło, że w tym roku kalendarzowym będziesz miał więcej wolnego czasu? W związku z powyższym chcesz zdecydować się na obstawianie zakładów bukmacherskich? Znasz się bowiem na sporcie? Lubisz wiele dyscyplin? W gronie polecanych podmiotów hazardowych są STS oraz Betclic. Gdzie się warto zarejestrować? A może obie te firmy bukmacherskie są godne polecenia?

Bonusy – co oferują bukmacherzy?

Zarówno STS, jak i Betclic zapewniają naprawdę hojną ofertę na tej płaszczyźnie. Co można otrzymać od tych legalnych firm bukmacherskich? Najważniejsza promocja zapewniana przez STS to aktualnie podwojenie pierwszego depozytu. Tym sposobem możesz zaś zainkasować 100% nawet do 1200 PLN. To jednak nie wszystko. Co poza tym jest oferowane przez ten podmiot hazardowy? To także bonus bez depozytu w STS. Musisz tylko założyć konto oraz wpisać kod promocyjny „PEWNE25”. Na skutek tego otrzymasz 25 PLN. Co dodatkowo jest zapewniane przez tego buka? To po dwie dyszki na sporty wirtualne oraz gry karciane. Wiele hojnych promocji zapewnia także Betclic. Należy zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje m.in. cashback. Zastanawiasz się, jak skorzystać z tej opcji? Musisz założyć konto, a w czasie realizowania tego prostego zadania wpisać kod promocyjny „B550”. Nie obejdzie się także bez zrealizowania pierwszego depozytu. Maksymalnie możesz zaś otrzymać w ramach tej promocji cashback do 550 PLN.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jak można obstawiać oferowane wydarzenia?

Sposobów jest kilka. Pod tym względem STS jest nieco bardziej uniwersalny. W końcu możesz grać oferowane na co dzień wydarzenia np. w jednym z lokali stacjonarnych. A takich punktów naziemnych nie brakuje na terenie całego naszego kraju. Dodatkowo możesz grać przez sieć oraz korzystać z aplikacji. Co oferuje pod tym kątem Betclic? Nie ma żadnego problemu, aby założyć konto bukmacherskie. W ten sposób będziesz obstawiał przez sieć. Do wyboru jest także aplikacja. Nie wiesz zbyt wiele na ten temat? Nie masz pojęcia, jak pobrać apkę Betclic? Na szczęście nie jest to zbyt skomplikowane zadanie. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie. Musisz tylko pobrać to narzędzie, a następnie zainstalować je na swoim telefonie komórkowym. Dzięki temu będziesz mógł obstawiać nawet poza własnym domem lub mieszkaniem. Ogólnie pobranie, zainstalowanie oraz późniejsze korzystanie z aplikacji to zadania proste i zarazem darmowe. Nic dziwnego, że coraz więcej Klientów firm bukmacherskich decyduje się na to rozwiązanie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto mieć konta w obu tych podmiotach hazardowych

Na początku dzisiejszego artykułu zastanawialiśmy się nad tym, która firma bukmacherska jest lepsza… Tak naprawdę w rankingach nieco wyżej plasuje się STS. Nie da się ukryć, że to obecnie najbardziej popularna firma bukmacherska wśród graczy z Polski. Betclic też ma jednak wiele zalet po swojej stronie, o których mogłeś się dzisiaj przekonać. Naszym zdaniem, warto zatem posiadać konta w obu tych podmiotach hazardowych. Zarówno STS, jak i Betclic to bowiem legalne firmy bukmacherskie zapewniające świetne bonusy na start i wysokie kursy.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button