STS najlepszy bukmacher internetowy w Polsce

Bukmacher STS to jeden z najbardziej znanych i popularnych operatorów zakładów wzajemnych na terenie Polski. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Udział STS na rynku zakładów ocenia się na około 45% co oznacza, że prawie połowa obrotów wykonywana przez bukmacherskich graczy dokonywana jest u tego właśnie bukmachera. Liczba stałych klientów tego bukmachera szacowana jest na około 200 tysięcy osób. STS działa na mocy zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów, co oznacza, że jest legalnym bukmacherem i gra u niego jest w pełni bezpieczna. 

bukmacher sts
Zakłady bukmacherskie STS – oferta, bonusy bukmacherskie i opinie graczy

Zakładanie konta w STS

Rejestracja u bukmachera STS jest wyjątkowo prosta. Musimy tylko wejść na stronę internetową i kliknąć w przycisk załóż konto. W kolejnych krokach musimy uzupełnić podstawowe dane osobowe. Rejestracja w STS nie wymaga podawania skanów swojego dowodu osobistego lub paszportu.

Dostęp do obstawiania zyskujemy bez potrzeby przechodzenia weryfikacji. Jest to tzw. konto tymczasowe, które możemy przekształcić w stałe w dowolnej chwili, podobną opcję posiada także bukmacher PZbuk. Dopóki tego nie zrobimy, nie możemy dokonać wypłaty, a także brać udziału w promocjach bukmachera. Konto tymczasowe posiada także limit maksymalnej wpłaty i wygranej.

Promocje i bonusy w STS

Organizator zakładów sportowych STS oferuje swoim graczom mnóstwo interesujących promocji i darmowych bonusów. Nowi klienci z pewnością zainteresują się bonusem od pierwszej wpłaty, który pozwala podwoić depozyt aż do kwoty 1000 złotych. Oznacza to, że każdy, kto rozpocznie swoją przygodę z bukmacherką w tym serwisie, wpłacając tysiąc złotych otrzyma możliwość gry aż za dwa tysiące złotych. Ponadto, każdy nowo zarejestrowany klient otrzymuje także bonus bez depozytu w wysokości 29 złotych. Wystarczy tylko przy rejestracji wpisać kod promocyjny „BETONLINE„, a freebet wpadnie w nasze ręce.

sts darmowy bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wierni gracze dostają do swojej dyspozycji szereg innych, atrakcyjnych promocji, które podobne są do tego co oferuje Totalbet. Jedną z najciekawszych jest „Polubisz poniedziałek”, gdzie 1500 graczy, którzy wykonali największy obrót w danym tygodniu otrzymują dodatkowe środki na grę. Otrzymać można aż 3000 złotych i to co poniedziałek.

Nie można zapominać również o promocji w postaci zwrotu 50% stawki za trzy pierwsze przegrane kupony w sportach wirtualnych (są to „sporty”, w których rywalizują ze sobą drużyny sterowane przez komputerowy algorytm, który oblicza prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzeń i na ich podstawie szacuje wynik).

Dodatkowo, każdy gracz może zaprosić swojego znajomego do zabawy. Jeśli spełni on wszystkie warunki promocji to zarówno on, jak i gracz zapraszający otrzymują dodatkowy bonus w wysokości 50 złotych.

Nie są to oczywiście jedyne promocje, które znajdziemy u tego bukmachera. Każdego tygodnia bukmacher STS oferuje nam nowe ciekawe oferty powiązane tematycznie z danymi wydarzeniami. Możemy otrzymać dodatkowe pieniądze obstawiając mecze e-sportowe (przy okazji turnieju w Katowicach), mecze ligowe (w weekendy), mecze Ligi Mistrzów itp.

STS – strona internetowa i aplikacja mobilna

STS posiada bardzo atrakcyjną stronę internetową, która jest naprawdę funkcjonalna i przejrzysta. Bez problemu poradzą z nią sobie zarówno gracze początkujący, jak i zaawansowani, którzy znajdą tu mnóstwo różnego rodzaju statystyk i wyników dotyczących danych drużyn. Strona internetowa działa szybko i stabilnie.

Bukmacher STS idzie także z duchem czasu oferując swoim klientom aplikację mobilną. Jest to w pełni funkcjonalny program, który pozwala nam na obstawianie za pomocą telefonu z system Android lub iOS. Aplikacja jest bardzo dobrze oceniana przez klientów.

Bukmacher

W rankingu najlepszych bukmacherów biorą udział wyłącznie legalni bukmacherzy, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w Polsce. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów.

Bukmacherzy online

Back to top button