Typowanie wyników a pieniądze

Niektórzy ludzie, dopiero co wchodzący w świat zakładów bukmacherskich często bujają w obłokach, że na obstawaniu można zarobić miliony. Otóż można, ale równie dobrze można powiedzieć, że jeśli zaczniemy biegać to też zarobimy spore pieniądze. Cały sęk jednak w tym, że na świecie nie ma nic za darmo, dlatego tylko najlepsi zarabiają spore pieniądze.

Typowanie wyników a pieniądze

Czas zejść na ziemię

Musimy sprowadzić was na ziemię już tutaj, ponieważ wygrana z firmami bukmacherskimi nie jest wcale prosta, aby zarabiać na obstawianiu dobre pieniądze, trzeba być wyjątkowym typerem. Niestety, firmy bukmacherskie nie dadzą się nam ograć tak łatwo. Przecież cały ich zarobek polega na przyjmowaniu pieniędzy i zatrzymywaniu ich po nietrafionym zakładzie, czyż nie?

Kolejną kwestią jest to, że aby wygrywać na obstawianiu zakładów bukmacherskich, musimy mieć odpowiednie, tak zwane cechy dobrego gracza. Jakie to są cechy? Przede wszystkim, musimy być osobami spokojnymi, dosłownie mieć nerwy ze stali. Bez tego będziemy się jedynie stresować, przez co typowanie przyjdzie nam po prostu z trudem, czego byśmy nie chcieli prawda? Kolejną cechą jest analityczny umysł. Jeśli będziemy obstawiać na przysłowiową ,,pałę” to jedyne co osiągniemy, to strata naszych środków na rzecz bukmachera.

Na początku nie licz na wielkie wygrane

Większość osób, które pochodzą niestety z niższych warstw społecznych, ma złudne marzenia o wygraniu fortuny. Specjaliści nazywają to ,,podatkiem od marzeń”. Niestety jednak, jeśli stawka którą postawimy nie będzie odpowiednio wysoka, to nie mamy co liczyć na olbrzymie wygrane. Jak już wspominaliśmy, firmy bukmacherskie funkcjonują na tej zasadzie, że przyjmują pieniądze, po to aby ich już nam nie oddać. Więc aby ,,ograć” bukmachera, musimy przede wszystkim sami wiedzieć, co robimy.

Nie oszukujmy się, ale to jest tak jak z zatrudnieniem hakerów do tego, aby testowali zabezpieczenia banków, zamiast po prostu włamywali się do nich i kradli olbrzymie sumy pieniędzy. Tak samo jest z bukmacherką. Firmy bukmacherskie zatrudniają najlepszych, wybitnych graczy za olbrzymie kwoty, właśnie dlatego żeby oni nie wygrywali ogromnych pieniędzy, przez co firma byłaby narażona na ogromne straty, więc po prostu bardziej opłaca im się zatrudnić kogoś za duże pieniądze, niż stracić jeszcze większe, nic przez to nie zyskując.

Pieniądze z zakładów bukmacherskich szczęścia nie dają?

Niestety, ale jeśli nie spędziliście przynajmniej połowy swojego życia na uprawianiu sportu, a drugiej połowy na uczeniu się analityki sportowej oraz nie medytowaliście w międzyczasie i nie macie przede wszystkim szczęścia, to nie macie  co liczyć na spore sumy pieniężne płynące z obstawiania zakładów bukmacherskich. Pamiętajcie, że typowanie zakładów bukmacherskich powinno być traktowane jako dodatkowa zabawa, gdzie można przy okazji dorobić sobie do swojego budżetu, a nie pełnoprawne zajęcie, które może prowadzić do uzależnienia się od zakładów bukmacherskich. Pamiętajmy że, zakłady bukmacherskie to rozrywka dla rozważnych. Życzymy wam sporo szczęścia przy typowaniu, oraz tego, żebyście nigdy nie stracili głowy podczas typowania zakładów bukmacherskich.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button