Typowanie zakładów u bukmacherów – jak to robić poprawnie?

Czym różni się typowanie od obstawiania? Na pewno tym, że na początku lepiej jest typować, zamiast obstawiać. W końcu nie da się wygrywać u bukmachera od tak, dlatego też dziś przedstawimy wam najlepsze porady, które mogą wam pomóc w typowaniu zakładów lepiej!

Typowanie zakładów u bukmacherów – jak to robić poprawnie?

Typowanie zakładów

Typowanie zakładów bukmacherskich polega mniej więcej na tym, że nie dajemy bukmacherowi naszych środków na obstawienie. To istotna różnica, ponieważ kwestia jest taka, że nie ma co marnować swoich środków po to, aby I tak przegrać. Na początku zdecydowanie lepiej jest wziąć I zrobić to ,,na sucho”. Nauczenie się analizy bukmacherskiej to kolejna ważna kwestia, ponieważ musimy znać temat związany z naszą wybraną ligą, sportem, oraz statystyki – etc. Ostatnią ważną częścią dobrej analizy bukmacherskiej powinny być tzw. Informacje dodatkowe. Mamy na myśli wywiady przedmeczowe ze sportowcami, trenerami i aktywistami, wiadomości i informacje zebrane przez wiarygodne strony sportowe i bukmacherskie oraz pogłoski publikowane w sieciach społecznościowych przez dziennikarzy sportowych lub samych sportowców a nawet ciekawostki bukmacherskie, które mogą być związane z tym zakładem (bo są też takie!). Być może to będzie ważny element, który pozwoli ci na wytypowanie tego zakładu po prostu lepiej.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Kiedy przestać typować?

W tym momencie, kiedy będziemy mogli już odrzucić pewne zakłady, które albo nie podejdą nam pod względem opłacalności, prawdopodobieństwa zwycięstwa bądź pod jakąś inną kwestię. Czasami nawet może być tak, że z twoich na przykład wytypowanych 10 zakładów na e-sport, wszystkie odrzucisz, ponieważ będzie zbyt małe prawdopodobieństwo wygranej, bądź też tego, że taki zakład będzie opłacalny. Kiedy jednak już znajdziesz jakiś ciekawy, I opłacalny zakład, to możesz śmiało go obstawić.

Na co trzeba uważać przy obstawianiu zakładów?

Przede wszystkim na to, czy nie robimy tego za dużo – czasami zdarza się taka sytuacja, że niektórzy doszukują się pewnych kwestii, których tak naprawdę nie ma – lub nie mają ze sobą żadnej zależności. Najlepszym poza bukmacherskim przykładem tego są foliarze – czyli po prostu osoby które uważają, że 9/11 to robota amerykańskiego rządu, w Polsce są nielegalne więzienia CIA oraz 5G kontroluje umysły. Takie osoby również zdarzają się wśród graczy zakładów bukmacherskich, dlatego też trzeba na takich uważać – I przede wszystkim dbać o to, aby samemu takim się nie stać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zawsze pamiętaj o tym, aby zachować ,,zimną głowę”

Otóż to – ponieważ kiedy zbytnio się denerwujemy, może to sprawić, że będziemy inaczej podchodzić do zakładów bukmacherskich, przez co jest większa szansa na to, że przegramy. W końcu w panice zdecydowanie łatwiej jest zrobić jakąś głupotę, aniżeli coś z rozsądkiem. Pamiętaj o tym, że każdy może przegrać – nawet ten najlepszy gracz, kiedy szczęście się od niego odwróci.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button