Zakłady bukmacherskie – na czym one polegają?

Wielu graczy, którzy dopiero zaczynają stawiać zakłady, często nawet nie wiedzą, czym są zakłady. Dlatego dzisiaj przedstawimy Ci, czego możesz się spodziewać po zakładach bukmacherskich!

Zakłady bukmacherskie – na czym one polegają?

Czym są zakłady bukmacherskie?

Obstawianie w dużym skrócie polega na przewidywaniu konkretnego wydarzenia sportowego. Oczywiście w grę wchodzi wiele czynników. Każdy stara się zwiększać swoje szanse na wygraną, zwykle polegając głównie na badaniu wybranych wydarzeń w celu uzyskania jak największej ilości informacji o danym sporcie. Musisz wiedzieć, że pokonanie bukmacherów zwykle nie jest łatwe.

Zwykle jest to długie i złożone zadanie, które wymaga cierpliwości, porządku, mądrości i właściwej analizy zakładów. Bukmacherzy to potężne firmy ze stale aktualizowanymi bazami danych i najlepszymi ekspertami sportowymi. Przy takiej logistyce naprawdę trudno przeoczyć jakiś szczegół.

Ostatecznie większość graczy jest głównym źródłem zysków bukmachera. Wygrywanie zakładów sportowych oznacza umiejętność radzenia sobie z pieniędzmi, znajomość różnych opcji zakładów i posiadanie pewnych schematów, które pomagają ci wygrywać.

Kilka słów o analizie bukmacherskiej

Analiza zakładów bukmacherskich jest niezbędna jeśli chcesz ograć bukmachera, ponieważ jest to kluczowa część każdej techniki gry na zakładach. Na dłuższą metę, jeśli nie ma analizy, nie można oczekiwać wygranej, a poprawna analiza tylko jednego, danego wydarzenia może zająć dużo czasu.

Na przykład, masz mecz ligowy Legia kontra Bayern i próbujesz przewidzieć, kto wygra mecz. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie analizy jest sprawdzenie, czy dane drużyny grały już ze sobą. Sztuczka polega na znalezieniu odpowiedniego schematu do późniejszego wykorzystania.

Następnie musisz przeanalizować skład obu drużyn, uzyskać najnowsze informacje z wywiadów sportowych i postarać się jak najlepiej poznać zespół. Warto też sprawdzić, czy któraś z drużyn ma szansę na awans. Jeśli chcesz przeprowadzić właściwą analizę zakładów sportowych, to tylko podstawowe informacje, które musisz znać.

Bonus bukmacherski STS
Bonus bukmacherski STS

Warto też pamiętać, że zakłady sportowe są bardzo nieprzewidywalne, więc nawet jeśli uda Ci się zaprojektować poprawną analizę, mały błąd lub zmiana może pokrzyżować cały Twój plan, a sama analiza bukmacherska będzie już nieaktualna – przez co będziesz musiał zaczynać od nowa.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wielu początkujących myśli, że zakłady to zabawa

Niestety, ale o zakładach trzeba myśleć w dwóch kategoriach. Albo jest to zabawa, z której spodziewamy się nie dostać z powrotem żadnych pieniędzy, albo też sposób na zarobek. Zakłady bukmacherskie trzeba respektować, ponieważ wiele osób ma tendencję do tego, aby się odgrywać. Szczególnie niebezpieczne jest to, że może to nawet prowadzić do uzależnienia od zakładów sportowych, w którym to przypadku gracze nie mogą oprzeć się kompulsywnemu obstawianiu, przez co tracą całe swoje majątki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Bukmacherzy online

Back to top button